AKVAMARINAS - SIELOS PABUDIMAS

Tai akmuo, suteikiantis įžvalgos, drąsos ir laimės, supratimo ir tolerantiškumo, užtikrinantis ilgalaikius ir sėkmingus santykius.  

AVANTIURINAS - LYDERYSTĖ

Tai lyderių akmuo, kuris padeda įgyvendinti visus širdies norus ir troškimus.  

TIGRO AKIS - STABILUMAS

TIGRO AKIS, tai sėkmės ir nuoširdumo akmuo. Jei esate vienas tų žmonių, kuris negali sustoti galvoti – tigro akis padės susitvarkyti su savikritiškomis, pavydo ar išdidumo perpildytomis mintimis. Šis mineralas padės įveikti vidinį išdidumą ir išmokys džiaugtis tuo, kas tikra ir gražu. 

MALACHITAS - ŽEMIŠKOJI MEILĖ

„Meilė – galingiausia jėga. Joks pyktis, neapykanta ar žiaurumas savo jėga neprilygs meilės jėgai. Todėl tas, kuris pažino Meilę ir ja tapo, yra neįveikiamas, jam nieko saugotis nebereikia, nes Meilė pabudino jame Idėją ir Dvasią. Be jos idėja lieka tik programa, o dvasia negali išskleisti savo sparnų. Malachitas padeda tą Meilę realizuoti žemėje“ /Audronė Ilgevičienė „Raktas į akmenų karalystę“/ 

AUKSINIS OBSIDIANAS - VIDINIS MĄSTYMAS

OBSIDIANŲ TEMA - vidinės jėgos sukaupimas. Obsidiano savybių galia priklauso nuo jo spalvos. Stipriausio poveikio yra AUKSINIS OBSIDIANAS - vidinio mąstymo akmuo. Jis padeda įžvelgti problemos gilumines prasmes.

"Savo šviesą randa tie, kurie nepabūgsta įnerti į savo pačių juodąją skylę, kad grįžtų iš jos atsinaujinę. Obsidianas idealiausias palydovas šiame kelyje". 

AMAZONITAS - BENDRAVIMO AKMUO

Amazonito pagalba, žvelgdami į savo praeitį ir dabartį, galite realiai vertinti, sugretinti, nagrinėti nueito kelio ir dabarties aktualijas. Šis akmuo tarsi sako: „Žmogau, būk atsakingas už savo gyvenimą“. 

TURMALINO KVARCAS - IŠMINTIES AKMUO

Turmalino kvarcas yra išminties akmuo. Jis skatina sveiką protą, nuovokumą, vidinį įžvalgumą ir padeda realiai pasinaudoti šiomis savybės bet kurioje situacijoje.  

MĖNULIO AKMUO - EMOCIJŲ AKMUO

Mėnulio akmens energija prilyginama Mėnulio šviesai, kuri apšviečia pačius tamsiausius pasąmonės kampelius ir leidžia suprasti savo vidinį „Aš“.  

LAZURITAS – TIESOS AKMUO

Lazuritas, tai akmuo, kuris kartu su jumis ieškos atsakymo į klausimą – kas aš esu? Šis mineralas padės į pasaulį žvelgti ramiai ir aiškiai, o viduje skatins kūrybiškumą ir išmintį. Teigiama, kad lazurito talismaną nešiojo Napoleonas Bonapartas.  

LAVA - ŽEMIŠKOSIOS ENERGIJOS AKMUO

LAVA - mineralas, kuris pasižymi įžeminimo ir stabilizavimo savybėmis, dėl to tinka jausmams bei emocijoms raminti. Tačiau, lava yra susijusi ir su ugnies elementu, todėl nors jos energija ir raminanti, bet labai intensyvi.  

ROŽINIS KVARCAS - MEILĖS SAU AKMUO

Rožinis kvarcas – meilės, švelnumo, gerumo ir vidinės ramybės akmuo. Šio kristalo energija skatina imlumą grožiui, menui, išlaisvina vaizduotę. Rožinis kvarcas pripildo gyvenimą vidine ramybe, išmintimi, sąmoningumu ir harmonija. Taip pat šis akmuo skatina intuiciją, meilę sau ir kitiems bei pozityvų požiūrį į gyvenimą, moko atleisti. Tai galingas neišreikštų teigiamų jausmų, talentų ir saviraiškos akmuo. 

GRANATAS - AKTYVIOS SAVIREALIZACIJOS AKMUO

Granato energija spinduliuoja džiaugsmą, atsidavimą, drąsą ir meilę gyvenimui. Šis akmuo atstato gyvybinę energiją, skatina pažinti save ir padeda atskleisti meilę ir aistrą. Granatai nemėgsta stovinčių ir laukiančių, nes yra veiksmo akmenys, skatinantys siekti ir daryti. 

AMETISTAS - TRANSFORMACIJOS AKMUO

Jei pavargote bandydami įsiteikti visuomenei, tačiau taip ir neradote savęs - ametistas Jūsų akmuo, nepriklausomai nuo zodiako ženklo, profesijos ar lyties.