AUKSINIS OBSIDIANAS - VIDINIS MĄSTYMAS

AUKSINIS OBSIDIANAS - VIDINIS MĄSTYMAS

OBSIDIANŲ TEMA - vidinės jėgos sukaupimas. Obsidiano savybių galia priklauso nuo jo spalvos. Stipriausio poveikio yra AUKSINIS OBSIDIANAS - vidinio mąstymo akmuo. Jis padeda įžvelgti problemos gilumines prasmes.

"Savo šviesą randa tie, kurie nepabūgsta įnerti į savo pačių juodąją skylę, kad grįžtų iš jos atsinaujinę. Obsidianas idealiausias palydovas šiame kelyje". 

Romėnas Obsijus surado šį akmenį Etiopijoje ir pargabenęs į Romą nusprendė pavadinti kiek pakeistu savo vardu Obsidianus lapis. Obsidiano akmuo taip įsiamžino istorijoje. Obsidianas - įvairios cheminės sudėties neišsikristalizavusi vulkaninė uoliena, dar kitaip vadinama vulkaniniu stiklu. Susidaro vulkaniškai aktyviose zonose, kai silicio dioksido turtinga lava labai sparčiai vėsta ir joje nespėja išsikristalizuoti kristalai. Būna juodas (Juodas obisdianas), juodas su baltomis dėmelėmis (Snaiginis obsidianas), juodai rudas (Mahagoninis obsidianas), keičiantis spalvas (Vaivorykštinis obsidianas). Kai kurie obsidianai turi auksinį ar sidabrinį blizgesį - švytėjimą. Tokie obsidianai yra vadinami Auksiniais arba Sidabriniais.  

 

Obsidianas yra vienas iš sudėtingiausių ir atsakingiausiai mineralų terapijoje naudojamų akmenų, nes jis atveria pasąmonėje slypinčias galias bei gebėjimus ir skatina tinkamai tuo pasinaudoti. Iš pradžių mineralas suteiks ramybę, lengvumą, stabilumą, tačiau kiekvienam skirtingu laiku gali pakilti audra iš pasąmonės klodų. Obisidianą geriausia naudoti kartu su kalnų krištolu, kuris absorbuoja per didelį akmens poveikį.

 

Obsidiano akmuo - labai galingas akmuo, kuris stiprina drąsą, ištvermę net sunkiausiomis aplinkybėmis. Tai vidinė stiprybė ir su ja susijęs nepažeidžiamumas bei laisvė. Viena iš pagrindinių magiško obsidiano savybių, apsauga nuo negatyvo esančio pačiame žmoguje.
Įprastame gyvenime, obsidianas yra atsargumo akmuo, apsaugantis nuo nelaimingos meilės ir neteisingų poelgių. Obsidiano jėga padeda žmogui susikoncentruoti atliekant sunkias užduotis. Jis naikina sumaištį aplink save ir sukurią teigiamą, pozityvią atmosferą. Obsidiano akmuo padeda kontroliuoti žmogaus veiksmus, nukreipdamas jį teigiama linkme. Jis padeda atsikratyti blogų ketinimų ir skatina savianalizę.    

 

AUKSINIS OBSIDIANAS. Šis akmuo naudojamas norint suprasti problemos ar situacijos esmę. Jis suteikia informacijos, kaip geriau panaudoti savo gebėjims sprendžiant įvairaus pobūdžio problemas. Šis obsidianas padeda pažvelgti į nueitą gyvenimo kelią, aiškiai ir tiksliai išvysti savo poelgius ir veiksmus. Švytintį obsidianą patartina naudoti kaip veidrodį sielai, kad pamatytume ne tik šviesiąją, bet ir tamsiąją savo pusę. Ne daugelis drįsta pripažinti, kad turi ir blogų savybių ar tamsiąją pusę. Dažniausiai laikome save gerais, o aplinkinius blogais žmonėmis. Tai priklauso nuo mūsų sąmoningumo. Kiekvienas iš mūsų turi pliusą ir minusą, kaip ir Žemė turi dieną ir naktį. Kaip “bevalytume” savo subtilųjį ir fizinį kūnus, jei būtų tik pliusas, mūsų Žemėje čia nebūtų. Auksinis obsidianas padeda pamatyti “savo minusą”, priimti, transformuoti tą energiją per asmeninį sąmoningumą. Tobulinti, progresuoti, orientuotis, vadovautis sąmoningumu įgyvendinant savo siekius. Šis mineralas stiprina kantrybę, atkaklumą ir ištvermę pasirenkant užduotis ir jas įgyvendinant, padeda suprasti esminius dalykus. 

 

Poveikis kūnui. Auksinis obsidianas naudingas sergantiems parkinsono liga, taip pat mažina skausmą, ramina kraujavimą, greitina žaizdų gijimą. 

Derinimas. Su kalnų krištolu.