AMAZONITAS - BENDRAVIMO AKMUO

AMAZONITAS - BENDRAVIMO AKMUO

Amazonito pagalba, žvelgdami į savo praeitį ir dabartį, galite realiai vertinti, sugretinti, nagrinėti nueito kelio ir dabarties aktualijas. Šis akmuo tarsi sako: „Žmogau, būk atsakingas už savo gyvenimą“. 

AMAZONITAS (bendravimas) – drąsos ir sprendimų akmuo. Jis ramina besikeičiančias nuotaikas, protą, vidinius prieštaravimus, malšina ilgesį ir širdies skausmus, apsaugo nuo blogų įpročių ir mažina nerimą bei susierzinimą. Amazonitas skatina verbalinę saviraišką, mąstymo gebėjimus, gerumo skleidimą, kūrybiškumą, intuiciją, pasitikėjimą savimi, stiprina nervų sistemą, atpalaiduoja. Tai mineralas, kuris suteikia vilties ir ištvermės, padeda priimti sunkius sprendimus.

 

Šis mineralas stiprina gebėjimą suvokti praeities patirtį, sustiprina pareigos ir atsakomybės jausmą, išlaiko nuotaikų pusiausvyrą, ištirpdo liūdesį. Tai puikus akmuo naujo verslo pradžiai, kadangi jis švelnina emocinius stresus, išvaduoja nuo baimių, irzlumo, negatyvių energijų, skatina veikti. Amazonitas moko rasti taikius ir harmoningus sprendimus net pačiose sudėtingiausiose situacijose. Jis įgalina rasti minkštą ir švelnų, ramų ir taikų priėjimą, tačiau kartu išliekant savimi, išlaikant savo vertybes ir požiūrį.


Moteriai amazonitas suteikia galią ir jėgą, šalina kompleksus ir baimes, stiprina nepriklausomybės pojūtį bei pasitikėjimą gyvenimu, o kartu ir padeda išlaikyti moters prigimtį – švelnumą ir subtilumą. Gal dėl to kartais minima, jog pavadinimas kilo nuo amazonių.


Emocijoms ir psichikai: apsaugo nuo ekstremalių emocijų kaitos, impulsyvumo, nerimo, moko priimti nepatinkančias situacijas ir jas išgyventi.


Kūnui: subalansuoja nervų sistemą, stiprina imunitetą, moterims mažina menstruacinius skausmus.


Poveikis išorei: padeda sukurti tvirtus šeimos pagrindus, sužadina fizinį aktyvumą, veikia savitarpio santykius.


Dvasiai: ramina vidinius prieštaravimus ir prieštaravimus bendraujant.


Magiškos savybės:
- šeimos amuletas – stiprina meilės ryšį;
- padeda išspręsti situacijas, kuriose jūs abejojate ir turite rinktis (spręsti);
- pritraukia finansinę gerovę versle.