TURMALINO KVARCAS - IŠMINTIES AKMUO

TURMALINO KVARCAS - IŠMINTIES AKMUO

Turmalino kvarcas yra išminties akmuo. Jis skatina sveiką protą, nuovokumą, vidinį įžvalgumą ir padeda realiai pasinaudoti šiomis savybės bet kurioje situacijoje.  

TURMALINO KVARCAS (išmintis) – tai yra skaidrus kvarcas (kalnų krištolas), turintis savyje turmalino akmens intarpų. Dažniausiai tie intarpai būna juodojo turmalino (šerlo). Šis, dviejų mineralų junginys viename akmenyje unikalus tuo, jog sugeba panaikinti neigiamą energiją tiek fiziniame, tiek subtiliuosiuose kūnuose. Tai puikus įžeminantis akmuo, kuris saugo ir valo aurą nuo negatyvios energijos ir aktyvina, harmonizuoja fizinį kūną ir kūno energetinę sistemą. Turmalino kvarcas yra išminties akmuo. Jis skatina sveiką protą, nuovokumą, vidinį įžvalgumą ir padeda realiai pasinaudoti šiomis savybėmis bet kurioje situacijoje. Jis tarsi sufleris pataria, kaip teisingiau pasielgti, kuria kryptimi keliauti. Šis, savo išvaizda itin patrauklus akmuo, skatina geranoriškumą ir padeda matyti grožį visur.


Turmalino kvarcas – tai puikus akmuo stabiliam neemocingam dvasiniam tobulėjimui. Kalnų krištolas pritraukia šviesą, tyrumą, skaistumą, kviesdamas žmogų tobulėti, o turmalinas padeda žmogui stovėti tvirtai ant žemės ir atsirinkti tik tai, kas yra labai svarbiausia dvasinio augimo kelyje.


Magiškos turmalino kvarco savybės atskleidžia kūrybinius talentus, skatina intelektą, didina savivertę, pritraukia priešingą lytį, pažadina seksualumą, kviečia sėkmę turtuose, padeda susidoroti su alkoholio ir narkotikų priklausomybėmis.


Poveikis kūnui - turmalino kvarcas harmonizuoja nuotaiką bei emocijas, skatina energijos tekėjimą visame organizme.


Taip pat unikali mineralo savybė ta, kad jis sumažina žalingus aukštųjų technologijų dažnius, kuriuos išskiria įvairūs prietaisai: kompiuteriai, mobilieji telefonai. Turmalino kvarco akmenukų visada verta turėti šalia įrenginių.