ROŽINIS KVARCAS - MEILĖS SAU AKMUO

ROŽINIS KVARCAS - MEILĖS SAU AKMUO

Rožinis kvarcas – meilės, švelnumo, gerumo ir vidinės ramybės akmuo. Šio kristalo energija skatina imlumą grožiui, menui, išlaisvina vaizduotę. Rožinis kvarcas pripildo gyvenimą vidine ramybe, išmintimi, sąmoningumu ir harmonija. Taip pat šis akmuo skatina intuiciją, meilę sau ir kitiems bei pozityvų požiūrį į gyvenimą, moko atleisti. Tai galingas neišreikštų teigiamų jausmų, talentų ir saviraiškos akmuo. 

Mineralų terapijoje be ROŽINIO KVARCO apsieiti neįmanoma. Daugelis žmonių per savo gyvenimą patiria įvairaus pobūdžio mažų ar didelių krizių. Retai kuris žmogus galėtų pasakyti, kad gyvenimas eina sklandžiai - vienus ištinka dvasinė krizė, kitiems sutrinka sveikata, treti patiria finansinių sunkumų ar “persitempia” darbe. Žodžiu, tikrai nėra naujiena išgirsti posakį: ”Pavargau nuo gyvenimo”. Ir tada dažnai nebematome jokios prasmės gyventi ir džiaugtis gyvenimu, o juo labiau mylėti. Taip įvairiais gyvenimo periodais būna daugeliui žmonių. Šioms situacijoms sušvelninti arba tiesiog jas išgyvendinti gali padėti rožinis kvarcas. Pirmiausia, šis mineralas padeda atpalaiduoti negatyvias mintis, savigraužą, nes tuo mes nieko nepasieksime. Akmuo padeda pažvelgti į save kitomis akimis. Mineralas sugrąžina švelnumą ir meilę į mūsų širdis, sustiprina meilę sau ir aplinkiniams. Jis tarsi sako: “Pripažink save, priimk save ir pasidžiauk savo, kad ir nedideliais laimėjimais. Tik nuo tavęs priklauso tavo laimėjimų dydis, pamilk save ir džiaukis gyvenimu”.

Dažnai rožinis kvarcas yra naudojamas meilės ritualams, nes skatina tikrąją meilę ir jausmingumą, o saugo nuo netikrų meilės jausmų, melo santykiuose. 

Rožinis kvarcas veikia visas čakras savo ramia, švelnia, bet ir stipria energetika. Jis apsupa savininką stipriu energetiniu ramybės lauku, neleidžia prasiveržti pykčiui, padeda žmonėms geriau suprasti vienas kitą, susikaupti, įveikti bendravimo barjerus.

Poveikis kūnui: stiprina širdį, lyties organus, sužadina audinių kraujotaką, skatina vaisingumą, ramina nervų sistemą. Rožinis kvarcas labai gerai plaučiams, inkstams, kepenims. Tinka nuo leukemijos.

Rožinio kvarco papuošalą arba jo gabalėlį tinka turėti kiekvienam nuo suaugusiojo iki vaiko, nes jo energiją galima prilyginti šilkui – jis žmogų veikia nepaprastai švelniai ir atpalaiduojančiai. Kristalų mylėtojai rožiniu kvarcu puošia ir savo namus - švelni mineralo spalva bei skleidžiama šiluma nuramina visos jį supančios erdvės energiją. Rožinio kvarco akmuo laikomas svetainėje, kur jis gali pritraukti meilę ir harmoniją, miegamajame norint pakurstyti poros atsidavimą ir intymumą arba darbo kambaryje prie kompiuterio, kur sugers visą spinduliuotę.