AKVAMARINAS - SIELOS PABUDIMAS

AKVAMARINAS - SIELOS PABUDIMAS

Tai akmuo, suteikiantis įžvalgos, drąsos ir laimės, supratimo ir tolerantiškumo, užtikrinantis ilgalaikius ir sėkmingus santykius.  

AKVAMARINAS (sielos pabudimas) – akmuo, suteikiantis įžvalgos, drąsos ir laimės, supratimo ir tolerantiškumo, užtikrinantis ilgalaikius ir sėkmingus santykius. Tai akmuo, kuris įneša mintims aiškumą, skatina naujas idėjas, padeda išlaikyti emocinę pusiausvyrą, todėl ypač tinka kritiniais gyvenimo tarpsniais. Akvamarinas padeda dinamiškai ir atkakliai siekti profesinės sėkmės versle ar darbinėje veikloje. Šis akmuo padeda ir sustiprina tuos, kurie ryžtingai, drąsiai siekia užsibrėžto tikslo. Taip pat, tai dvasingumo ir sielos praskaidrėjimo akmuo.

Akvamarinas padeda atskleisti gebėjimus bei įsisavinti žinias ir nesuklysti įgyvendinant įvairius sumanymus ar planus. Mineralas stiprina protavimą ir mąstymą ne tik apie fizinį pasaulį, bet ir padeda analizuoti vidinį pasaulį, patį save. Akvamarinas saugo žmogaus gyvenimo kelią, kuriuo šis keliauja. Su akvamarinu įvairios negandos, skriaudos, ginčai yra nebaisūs. Jis tarsi stipri sargyba.

Šis akmuo veikia labai greitai, švelniai ir tolygiai paskirstydamas energiją po visą kūną. Suteikia galimybę suprasti informaciją, kuri atkeliauja per meditacijas, ritualus ir kartu padeda išlikti centruotam. Jo energija yra konkreti, apibrėžta ir balansuojanti, ateina laiku - nei per anksti, nei per vėlai.

Akvamarinas, kurio pavadinimas kilęs iš lotynų kalbos žodžių „jūros vanduo“ (aqua marinus), yra kristalas, primenantis ramų, švelnų jūros bangavimą. Šis spindintis, šviesiai žydras ar žalsvai mėlynas kristalas, esantis berilio mineralų šeimoje, simbolizuoja jūros ir dangaus ramybę bei grožį.

Ypatingos akvamarino savybės – mineralų terapijoje šis akmuo laikomas puikiu įrankiu, padedančiu kovoti su stresu, nerimu, perdėtu atsakomybės jausmu, emocijų kaita. Tačiau tuo pačiu šis akmuo skatina tolerantiškumą ir nuosaikumą, padeda žmonėms, kurie yra linkę kaltinti kitus dėl savo nesėkmių per suvokimą, kad jie patys atsakingi už savo gyvenimą.

Poveikis kūnui – stiprina širdį, gydo kvėpavimo takų, skydliaukės susirgimus, gerina regėjimą, harmonizuoja hormonų pusiausvyrą. Šis akmuo veikia tonizuojančiai.