MĖNULIO AKMUO - EMOCIJŲ AKMUO

MĖNULIO AKMUO - EMOCIJŲ AKMUO

Mėnulio akmens energija prilyginama Mėnulio šviesai, kuri apšviečia pačius tamsiausius pasąmonės kampelius ir leidžia suprasti savo vidinį „Aš“.  

MĖNULIO AKMUO (emocijos) – akmuo, stiprinantis apsauginius instinktus, meilės namų židiniui suvokimą, suteikiantis taiką ir harmoniją, traukiantis dvasinius dalykus. Mėnulio akmuo, veikdamas pasąmonę, išlaisvina jausmus, padeda giliau pažvelgti į savo vidų, suprasti ir pamilti save, suteikia daugiau švelnumo, gyvenimo džiaugsmo, jautrumo, užuojautos, įsiklausymo bei supratimo.
Šis mineralas veikia itin raminančiai ir atpalaiduojančiai. Jis padeda nusiraminti, grąžina psichinį komfortą, užgydo praeities žaizdas ir savigraužą, sušvelnina netekties skausmą. Tie, kurie yra linkę į neigiamus išgyvenimus ir pesimizmą, gali būti ramūs, kad mėnulio akmuo padės išsklaidyti blogas mintis ir atneš teigiamas emocijas.
Itin žavingu spindesiu pasižymintis akmuo, neretai yra vadinamas ir moteriškos energijos bei meilės magijos akmeniu. Moterims, kurios jaučiasi nepakankamai moteriškos, mėnulio kristalą siūloma nešioti kasdien. Mineralas suteiks jėgų įveikti nepasitikėjimą savimi ir perdėtą kuklumą, bei leis spinduliuoti jaunatvišku žavesiu ir patrauklumu.
Vienišiams, mėnulio akmuo suteiks šansą sutikti sielos draugą, o poroms padės atgaivinti santykius ar sustiprinti sąjungą.
Mėnulio akmenį šalia savęs patariama turėti žmonėms susijusiems su kūryba: aktoriams, menininkams, rašytojams, poetams, architektams, dizaineriams ir kt. Tai padės jiems atskleisti turimus talentus, atrasti naujų idėjų ir jas įgyvendinti.
Kūnui: mėnulio akmuo ramina nervų sistemą, gerina miegą, reguliuoja gyvybinius ciklus, normalizuoja hormonus ir pašalina susikaupusius skysčius, skatina moters vaisingumą. Taip pat jis padeda pasišalinti toksinams ir gerina maistinių medžiagų pasisavinimą.