AVANTIURINAS - LYDERYSTĖ

AVANTIURINAS - LYDERYSTĖ

Tai lyderių akmuo, kuris padeda įgyvendinti visus širdies norus ir troškimus.  

AVANTIURINAS (lyderystė) – lyderių akmuo, kuris padeda įgyvendinti visus širdies norus ir troškimus. Jis stiprina teigiamas lyderio savybes ir ryžtingumą siekiant gausos ir gerovės gyvenime. Šis mineralas padeda suderinti mintis, stimuliuoja nuovokumą ir įžvalgumą. Avantiurinas nuramina pyktį, susierzinimą, padeda suprasti nesėkmių priežastis, susigrąžinti jėgas, skatina atkaklumą ir ištvermingumą, pakelia nuotaiką.  

Tai nuostabus širdies čakros globėjas. Jis kaip skydas apsaugo nuo negatyvios energijos. Avantiurinas skirtas žmonėms, ieškantiems pastovumo ir pokyčių pusiausvyros, todėl ypač vertingas pabaigos ir paleidimo fazėse, kai reikia ir sugebėjimo paleisti, ir apsaugos, ir savęs pažinimo bei priėmimo. Šis mineralas palaiko siekį gyventi be didelių sunkumų.

Avantiurinas suteikia lengvumo ir vidinio džiaugsmo, pasitikėjimo savimi siekiant savo svajonės. Jis padeda pažinti, kur slypi žmoguas jautimosi nelaimingu šaknys, kartu skatina priimti esamas gyvenimo situacijas patiriant noro ir realybės konfliktą, suvokti visa tai ir eiti toliau į savo tikslą. Jis ragina atsiverti naujam įkvėpimui, plečia matymo erdves. 

Mineralas ypač tinkamas nešioti kartu su rožiniu kvarcu bei kalnų krištolu, siekiant prisikviesti į gyvenimą meilės energiją. Pagal senovės graikus, tai vienas iš akmenų, kuris padeda pažinti netikrus draugus. 

Poveikis kūnui: atstato vidinę pusiausvyrą, reguliuoja širdies veiklą, subalansuoja medžiagų apykaitą ir kraujo spaudimą.