GRANATAS - AKTYVIOS SAVIREALIZACIJOS AKMUO

GRANATAS - AKTYVIOS SAVIREALIZACIJOS AKMUO

Granato energija spinduliuoja džiaugsmą, atsidavimą, drąsą ir meilę gyvenimui. Šis akmuo atstato gyvybinę energiją, skatina pažinti save ir padeda atskleisti meilę ir aistrą. Granatai nemėgsta stovinčių ir laukiančių, nes yra veiksmo akmenys, skatinantys siekti ir daryti. 

GRANATAS (aktyvi savirealizacija) – meilės, stiprybės, drąsos ir sveikatos akmuo. Granato stipri apsauginė galia, atstato kūno, minčių ir jausmų pusiausvyrą, pripildo aukštesnės meilės šviesos. Šio mineralo energija spinduliuoja džiaugsmą, atsidavimą, drąsą ir meilę gyvenimui, gyvybinę energiją, sužadina jausmus, skatina asmenybės augimą, stabilumą, kūrybiškumą, gerina santykius. Jis stiprina pasitikėjimą savimi, suteikia kantrybės, atkaklumo, savimonės.  

 

Granato tema - aktyvi savirealizacija. Jo funkcija - suaktyvinti vidinės ugnies įžiebimą tam, kad ji būtų panaudota. Granatas nepadeda rasti tikslo, jis tinka tiems, kas tą tikslą žino. Vidinė ugnis suaktyvinama darbais, o ne galvojimu apie darbus. Vadinasi, granatai dirba su aktyviais žmonėmis, pilnai išnaudojančiais savo potencialą, vidinė ugnis rusenti jau turi, o granatas padės ją suaktyvinti. Taip pat granatas nepadės atsirinkti motyvų, jis tik padės įgyvendinti jūsų pasirinktų motyvų paskatintus tikslus. 

 

Granatas stiprina gyvenimo troškimą bei skatina spontaniškos energijos proveržius. Granatas yra susijęs su gyvybingumu, drąsa, aistra, meile, jausmingumu ir pasitikėjimu savimi. Jis suteikia žmogui nešiojančiam granatą, gerą sveikatą, pergalę nugalint priešus. Jis nuo senovės buvo žinomas kaip turtus nešantis akmuo bei emocinę pusiausvyrą suteikiantis akmuo. Granatas švelnina depresiją ir gerina vaizduotę, didina kūrybines galias bei turi apsauginį poveikį.

 

Granatas skirtas balansuoti ir stabilizuoti įvairias energijas. Šis akmuo padeda paversti neigiamą energiją į naudingą energiją. Jis skatina emocinės energijos regeneraciją bei padeda priimti savo mintis ir emocijas. Granatas išsprendžia visus klausimus, kylančius netekus ar praradus artimą žmogų, jis padeda stabilizuoti savo santykius. 

 

Granatas ypač tinkamas tiems, kuriems trūksta seksualinės energijos. Jis padidina seksualumą (fiziniu aspektu) ir padidina vaisingumą. Ji skatina aistrą ir intymumą. 

 

Poveikis kūnui: reguliuoja kraujo spaudimą, skatina raudonųjų kūnelių susidarymą, kraujotaką. širdies ir plaučių darbą, sustiprina lytinių organų veiklą, padeda atsistatyti po traumų, stiprina kaulus. Akmuo granatas išties padeda sveikatai. Gydomosios granato galios paaiškinamos tuo, kad šis akmuo jungia Ugnies ir Žemės pradus bei slepia milžinišką energiją.  

 

Informacijos šaltiniai:
Audronė Ilgevičienė „Raktas į akmenų karalystę“
Virginija Andziulevičienė „Nuo meilės iki transformacijos“
Roma Dragūnienė “Kristalų galia“