MALACHITAS - ŽEMIŠKOJI MEILĖ

MALACHITAS - ŽEMIŠKOJI MEILĖ

„Meilė – galingiausia jėga. Joks pyktis, neapykanta ar žiaurumas savo jėga neprilygs meilės jėgai. Todėl tas, kuris pažino Meilę ir ja tapo, yra neįveikiamas, jam nieko saugotis nebereikia, nes Meilė pabudino jame Idėją ir Dvasią. Be jos idėja lieka tik programa, o dvasia negali išskleisti savo sparnų. Malachitas padeda tą Meilę realizuoti žemėje“ /Audronė Ilgevičienė „Raktas į akmenų karalystę“/ 

„Malachito energija – tai pavasario energija. Pavasarį iš žiemos miego bunda žemė, gamta, galinga ir švelni jėga kelia visa, kas gyva. Sprogsta pumpurai, prasikala žolė, lyja šiltas lietutis. Taip ir malachito kristalų energija veikia žmogaus organizmą. /Roma Dragūnienė „Kristalų galia“/


Sakoma, kad joks kitas mineralas žemėje neturi tokių stebuklingų savybių kaip malachitas. Šis, žalias raštuotais vingiais apdovanotas, akmuo yra vienas gražiausių ir populiariausių pasaulyje: iš jo gaminami tikri meno kūriniai bei unikalūs papuošalai.


Malachitas apipintas legendomis, siekiančiomis gilią senovę. Egipte jis buvo deivės Hator, Graikijoje – Atfroditės, tradiciškai Veneros akmuo. Juo turėjo teisę puoštis tik kilmingieji.


MALACHITAS (žemiškoji meilė) – akmuo, kurio tema žemiškoji meilė. Jis skatina meilę sau ir kitiems, kūrybingumą, padeda įsisąmoninti jausmus, norus, suteikia įžvalgą ir sugebėjimą priimti sprendimus.

 

Malachito mineralas moko mylėti, padeda tiksliai ir aiškiai suvokti emocijas, jausmus, suvaldyti nuotaikas. Malachitas yra gausos akmuo, jis pritraukia klestėjimą ir turtus, padeda versle. Suteikia vidinę ramybę bei apsaugą. Šis akmuo taip pat suteikia išminties, gyvenimo džiaugsmo, altruizmo bei apsaugo nuo sunkių minčių ir bereikalingų baimių.

 

Protui ir emocijoms: Malachito akmuo yra vertinamas kaip stiprus asmenybės globėjas. Indų Ajurvedoje patariama malachito gabaliukus dėti „užblokuotuose“ kūno vietose siekiant išsklaidyti „energetinius kamščius“ ir atverti kanalus bioenergijos srautams. Tai mineralas, kuris iššaukia gilesnę potyrių ir situacijų analizę, padeda paleisti blogus ar pasenusius požiūrius, sukuria terpę pastabumui, greitoms mintims, saugumo jausmui.

 

Poveikis kūnui:
Mažina mėšlungio sukeltus skausmus, menstruacinius nusiskundimus, palengvina gimdymą. Stiprina širdį, sužadina kepenų veiklą, mažina reumatą, stiprina imuninę sistemą, skatina šlakų išėjimą iš organizmo.