Apyrankė MOTERIŠKUMAS

 • Apyrankė MOTERIŠKUMAS

  2325
  31  Sutaupykite 775
  Pasiūlymas galioja iki 2024-03-31
  Į krepšelį 

  Tai natūralių mineralų apyrankė, kurioje itin kruopščiai parinkti tarpusavyje derantys akmenukai ir savo poveikiu, ir spalvine gama. Papuošalas kurtas kiekvienai moteriai:
  * kuri nori būti apsupta meilės (meilės sau ir meilės aplinkiniams).
  * kuri siekia subalansuoti savo mintis, emocijas, veiksmus ir pasiekti visokeriopą harmoniją.
  * kuri nori būti puikios fizinės savijautos, pakilios nuotaikos ir užsiimti aktyvia savirealizacija.    

   

  /Itin aukštos kokybės natūralus akmuo. Sidabras 925. Apvalaus pynimo virvutė. Akmenukų dydis 8x12 cm. Tinka riešui nuo 16 iki 20 cm./ 

   

  AVANTIURINAS (lyderystė) – lyderių akmuo, kuris padeda įgyvendinti visus širdies norus ir troškimus. Jis stiprina teigiamas lyderio savybes ir ryžtingumą siekiant gausos ir gerovės gyvenime. Šis mineralas padeda suderinti mintis, stimuliuoja nuovokumą ir įžvalgumą. Avantiurinas nuramina pyktį, susierzinimą, padeda suprasti nesėkmių priežastis, susigrąžinti jėgas, skatina atkaklumą ir ištvermingumą, pakelia nuotaiką.  

   

  ROŽINIS KVARCAS (meilė sau) – meilės, švelnumo, gerumo ir vidinės ramybės akmuo. Dažniausiai rožinis kvarcas yra naudojamas meilės ritualams, nes skatina meilę, ir jausmingumą, atpalaiduoja. Tai galingas neišreikštų teigiamų jausmų, talentų ir saviraiškos akmuo. Šio kristalo energija skatina imlumą grožiui, menui, išlaisvina vaizduotę. Rožinis kvarcas pripildo gyvenimą vidine ramybe, išmintimi, sąmoningumu ir harmonija. Taip pat šis akmuo skatina intuiciją, meilę sau ir kitiems bei pozityvų požiūrį į gyvenimą, moko atleisti.  

   

  RODONITAS (meilė) – akmuo, kuris padeda stiprių pokyčių metu, suteikdamas džiaugsmo ir tikėjimo ateitimi, atvirumo ir širdingumo, pasitikėjimo savimi, meilės sau ir artimui. Rodonitas pažadina užslėptus kūrybinius talentus, padeda susikoncentruoti. Šis akmuo tinka savirealizacijai atskleisti ir vidiniam vystymuisi. Šis mineralas padeda įveikti kasdieninius sunkumus, ilgiau nešiojant šį akmenį, tampama ramesniais, santūresniais, įgyjama vis daugiau pusiausvyros bei energijos tobulėti patiems bei atskleisti visus savo talentus ir panaudoti visas galimybes. 

   

  TIGRO AKIS (stabilumas) – sėkmės ir nuoširdumo akmuo, kuris neleidžia apgaudinėti nei savęs, nei kitų. Šis akmuo padeda susilieti su žemės energija, suteikia pasitikėjimo savimi ir drąsos, stiprina valią, švelnina užsispyrimą. Tigro akis padeda susikaupti, dirbant atkreipti dėmesį į detales. Tigro akis ramina emocijas ir saugo nuo išorinio streso, nuo neigiamų energijų, išorės pavojų. Tai akmuo, kuris suartina partnerius – stiprina fizinę aistrą bei dvasinę harmoniją, padeda suprasti vienas kitą be žodžių.