Apyrankė FATIMOS RANKYTĖ

 • Apyrankė FATIMOS RANKYTĖ

  1120
  14  Sutaupykite 280
  Pasiūlymas galioja iki 2024-05-31 23:59
  Į krepšelį 

  Nes visiems mums reikia meilės, stiprybės, drąsos ir sveikatos.

  Nes visi mes norime būti apsaugoti nuo nesėkmių, pavydo, blogos įtakos.

   

  /Nerūdijančio plieno FATIMOS pakabukas. Natūralaus granato akmens karoliukas.  Apvalaus pynimo virvutė. Tinka riešui nuo 14 iki 19 cm./

   

  Fatimos ranka (Hamsa, Penki) apsaugo nuo nužiūrėjimų, nesėkmių, apkalbų, pavydo ir blogos įtakos. Centre esanti akutė – tai visa matanti Dievo ar Angelo akis.
  LEGENDA. Mahometo dukrai Fatimai, ruošiant vakarienę, į namus grįžęs jos vyras parsivedė naują žmoną. Sukrėsta vaizdo, moteris netyčia įmerkė ranką į verdantį vandenį ir visiškai nejautė fizinio skausmo todėl, kad šios moters dvasinis skausmas buvo galingesnis. Fatimos vyras, priblokštas to įvykio, atsisakė savo sumanymo ir šeima liko kartu kokia buvus.


  TIKIMA, KAD:


  FATIMOS rankos amuletas vyrui suteikia tvirtos savikontrolės, savitvardos, išdidumo ir rimtumo. Stipriosios lyties atstovams šio amuleto nešiojimas užtvirtina jėgą ir galią, ugdo ištvermę, padeda įvertinti atsakomybę už suteiktą valdžią, stiprina vyriškumo pradą ir saugo nuo išorės blogio.


  FATIMOS ranka skatina moterį tapti įžvalgia, skaityti tarp eilučių ir subtiliai jausti. Šis simbolis padeda moteriai palaikyti šeimos židinį, išlaikyti ramybę, meilę ir jaukumą namuose. Šis amuletas padeda moterims kasdieniniame gyvenime likti mylimomis ir neįskaudintomis.


  FATIMOS ranka suteikia visapusę apsaugą vaikams ir parodo jiems teisingą kryptį žengiant gyvenimo keliu. Vaikai, kurie iš prigimties neturi dar susiformavę pažiūrų bei sukaupę įgūdžių, šio amuleto yra apsaugomi nuo blogos įtakos ir neteisingų poelgių.   

   

  GRANATAS (aktyvi savirealizacija) – meilės, stiprybės, drąsos ir sveikatos akmuo. Granato stipri apsauginė galia, atstato kūno, minčių ir jausmų pusiausvyrą, pripildo aukštesnės meilės šviesos. Šio mineralo energija spinduliuoja džiaugsmą, atsidavimą, drąsą ir meilę gyvenimui, gyvybinę energiją, sužadina jausmus, skatina asmenybės augimą, stabilumą, kūrybiškumą, gerina santykius. Jis stiprina pasitikėjimą savimi, suteikia kantrybės, atkaklumo, savimonės.