Apyrankė SIDABRO SKAIČIAI

 • Apyrankė SIDABRO SKAIČIAI

  1040
  13  Sutaupykite 260
  Pasiūlymas galioja iki 2024-08-31 23:59
  Į krepšelį 

  Numerologai ir astrologai teigia, kad daugybė skaičių, supančių mus kiekvieną dieną, vienaip ar kitaip veikia mūsų gyvenimą.
  Anot jų, tam tikri skaičiai gali atrakinti net ir didžiausias pasaulio paslaptis saugančias duris.
   

   

  Apyrankė TREJETAS, PENKETAS ir SEPTYNETAS
  /Detalės - sidabras 925. Karoliukų dydis 3 mm. Apvalaus pynimo virvutė. Tinka riešui nuo 14 iki 21 cm./

   

  Trejetas (3) yra tobulumo skaičius.
  Iš tezės ir antitezės susidaro sintezė. Todėl trys yra tarpininkavimo simbolis. Suvienydamas priešingybes trejetas įveikia plokštumą. Mūsų pasaulis yra trimatis (aukštis, plotis, ilgis). Laikas susideda iš praeities, dabarties ir ateities, o žmogus – iš dvasios, kūno ir sielos. Alchemija rėmėsi trimis pagrindiniais elementais – siera, druska ir gyvsidabriu, o krikščionybė – tikėjimu, meile ir viltimi. Iš trijų pagrindinių spalvų – raudonos, mėlynos ir geltonos – galima gauti bet kurią kitą spalvą. Jei koks nors įvykis pasikartoja tris kartus, tai tampa taisykle.
  Trejetas mus moko:
  • įveikti poliškumą ir atrasti naujas dimensijas,
  • tris kartus išdėstyti savo mintis ir norus,
  • siekti tobulumo,
  • materialiame pasaulyje kovoti ir tobulėti dvasiškai.
  /Gyvenimo kodas/
  Numerologai teigia, kad skaičius TRYS – ryžtingumas. Trejetas suteikia pasitikėjimo, stiprina savivertę, saugo žmogų nuo neapgalvotų poelgių. Šis skaičius laikomas karjeristų globėju, jis padeda siekti savo tikslų, saugo nuo priešų ir pavyduolių.
   

   

  Penketas (5) simbolizuoja laisvę, kūrybiškumą, sveikatą, vaisingumą ir meilę.
  Penketas, sudarytas iš pirmojo lyginio skaičiaus – dviejų (moteriškumas) ir pirmojo nelyginio skaičiaus – trijų (vyriškumas), yra vedybų ir sintezės skaičius (vienetas nelaikomas tikruoju skaičiumi). Skaičius penki dažnai sutinkame gamtoje: penki žiedlapiai, penki pirštai, penki pojūčiai ir t.t.

  Penketas mus moko:
  • rūpintis savo sveikata,
  • būti švelniais sau ir kitiems, visus uždavinius ar problemas spręsti harmoningai,
  • pripažinti ir vienodai vertinti žmonių vyriškąsias ir moteriškąsias savybes.
  /Gyvenimo kodas/

  Numerologai teigia, kad skaičius PENKI – lyderių skaičius. Jei esate verslininkas ar tik svajojate apie savą verslą, jums padės penketas. Numerologai laiko penketą vienu iš stipriausių skaičių.
   

   

  Septynetas (7) simbolizuoja santykį, teisingumą, vertybes.
  Septynetas, kaip ir trejetas, yra šventas ir nedalus skaičius. Jis sudarytas iš lyginio skaičiaus keturių ir nelyginio skaičiaus trijų. Jis atspindi mūsų santykį su dieviškumu. Net ir piramidėje slypi skaičius septyni – ji susideda iš keturių trikampių. Šis skaičius, tai ir septyni žmogaus kūno energetiniai centrai (čakros), ir septyni gamtos garsai, ir septynios savaitės dienos, ir septyni pasaulio stebuklai, ir septynios Mėnulio fazės dienos. Septynetas yra analizės, tobulumo, dvasingumo, paslaptingumo ir gausumo simbolis.
  Septynetas mus skatina :
  • išsiaiškinti gyvenimo paslaptis,
  • dirbti ir įgyvendinti savo tikslus,
  • ieškoti nuotykių ir siekti pokyčių,
  • vadovautis intuicija,
  • pasitikėti laime.
  /Gyvenimo kodas/

  Numerologai teigia, kad skaičius SEPTYNI – kūrybingumas. Dauguma poetų, dailininkų tvirtina, kad septynetas pažadina jų kūrybingumą. Iš numerologijos žinoma, kad šis skaičius simbolizuoja dar ir individualumą, kuris būtinas visiems kūrybingiems žmonėms.