Apyrankė SIMBOLIŲ VASARA

 • Apyrankė SIMBOLIŲ VASARA

  /Natūralios kriauklytės 14×18 mm. Karoliukai simboliai – boružėlė, citrina, žvaigždutės. Apvalaus pynimo 0,5 mm smėlio spalvos virvutė. Ayrankės dydis reguliuojasi, tiks riešui nuo 15 iki 20 cm./

   

  BORUŽĖ – tai įsikūnijusi senovės meilės ir grožio deivė. Talismanas su boružės simboliu neša ir sėkmę, ir turtą. Boružės nutūpimas ant žmogaus laikomas sėkmės ženklu.

   

  CITRINA – gyvenimo, tyrumo ir ištikimybės, apsisaugojimo simbolis. 

   

  ŽVAIGŽDĖ simbolizuoja amžinybę, aukštus polėkius, amžinus ir nekintančius idealus. Žvaigždė, taip pat ir kelrodystės bei laimės simbolis.  

   

  Simbolis KRIAUKLĖ. Nuo seno žmonės tiki, kad kriauklė gali apsaugoti nuo žmonių – „energetinių vampyrų“. Kartais tokie žmonės net neįtaria, kad jie yra „vampyrai“. Jie tiesiog jaučiasi geriau, kai ginčijasi, įrodinėja savo pranašumą ar tiesiog bendrauja su žmogumi, kuris yra energetiškai silpnesnis, tam kad pajausti viršenybę. Taigi, papuošalas, pagamintas iš kriauklių ir esantis šalia, neleis siurbti iš Jūsų energijos. KRIAUKLĖ taip pat simbolizuoja kūrybingumą, suvokimo procesą, gimimą ir atsinaujinimą. KRIAUKLĖ, savo kietu kiautu, suteikia jos turėtojui harmonijos ir stiprybės, saugo ir įkvepia.