Apyrankė ĮKVĖPIMAS

 • Apyrankė ĮKVĖPIMAS

  2560
  32  Sutaupykite 640
  Pasiūlymas galioja iki 2024-05-31
  Į krepšelį 

  /Apyrankė pagaminta iš smulkių smaragdo akmens karoliukų. Karoliukų dydis 3 mm. Tinka riešui nuo 16 iki 21 cm. Detalės - nerūdijantis plienas./  

   

  Smaragdas (Įkvėpimas) –  akmuo įkvėpėjas, sužadinantis gyvenimo džiaugsmą ir palaimą. Smaragdas yra šeimyninės laimės, sėkmingos meilės ir ištikimybės akmuo. Jis stiprina tarpusavio santykius, bendravimą, partnerystę ir draugystę. Laukiantiems meilės padeda pritraukti giminingą sielą, tai idealios santuokos akmuo. Smaragdas padeda išlaikyti santykių pusiausvyrą, skatina permainas ir pastovų atsinaujinimą. Jis atveria širdį, nuramina emocijas, pripildo fizinį, emocinį ir mentalinį kūną harmoningos energijos ir išlaisvina iš negatyvios patirties, skaudžių išgyvenimų.


  Šis akmuo stiprina charakterį ir kantrybę, ištikus bėdai padeda ją nugalėti. Jis skatina visišką atsinaujinimą ir jėgų susigrąžinimą, o po didelių išbandymų ar ligos padeda atsistatyti fiziškai ir dvasiškai. Smaragdas sustiprina gebėjimą naudotis visais teikiamais gyvenimo malonumais, gyventi gausoje ir santarvėje su savimi ir supančiu pasauliu. Tai yra mentalinio aiškumo ir vidinio žinojimo akmuo. Smaragdas stiprina vidinę išmintį, įžvalgumą, iškalbingumą, išraišką, praplečia vaizduotę, moko svajoti ir įgyvendinti savo svajones.