Kriauklelių vėrinys TRYS PERLAI

 • Kriauklelių vėrinys TRYS PERLAI

  2210
  26  Sutaupykite 390
  Pasiūlymas galioja iki 2024-05-31
  Į krepšelį 

  /Papuošalas pagamintas iš kriauklių, naudojant vėrimą ant virvutės, mazgelių principu. Į vėrinį įkomponuoti TRYS gėlavandeniai perlai. Papuošalo ilgis reguliuojasi nuo 40 iki 60 cm./ 

   

  PERLAI (džiaugsmas) – suakmenėjusi ašara – tikriausias laimės talismanas. Savo šeimininkui jie atneša džiaugsmą ir norų išsipildymą. Perlai pritraukia meilę, pinigus, visokeriopą sėkmę, suteikia apsaugą, saugo motinystę, užtikrina sėkmingą nėštumą. Jie suteikia išminties per patirtį, mažina nervingumą, padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras. Perlai taip pat skatina gerumą, garantuoja ilgaamžiškumą, išsaugo grožį ir jaunystę.

    

  Numerologai teigia, kad skaičius TRYS – ryžtingumas. Trejetas suteikia pasitikėjimo, stiprina savivertę, saugo žmogų nuo neapgalvotų poelgių. Šis skaičius laikomas karjeristų globėju, jis padeda siekti savo tikslų, saugo nuo priešų ir pavyduolių.  

   

  Pakabukas simbolis KRIAUKLĖ. Nuo seno žmonės tiki, kad kriauklė gali apsaugoti nuo žmonių – „energetinių vampyrų“. Kartais tokie žmonės net neįtaria, kad jie yra „vampyrai“. Jie tiesiog jaučiasi geriau, kai ginčijasi, įrodinėja savo pranašumą ar tiesiog bendrauja su žmogumi, kuris yra energetiškai silpnesnis, tam kad pajausti viršenybę. Taigi, papuošalas, pagamintas iš kriauklių ir esantis šalia, neleis siurbti iš Jūsų energijos. KRIAUKLĖ taip pat simbolizuoja kūrybingumą, suvokimo procesą, gimimą ir atsinaujinimą. KRIAUKLĖ, savo kietu kiautu, suteikia jos turėtojui harmonijos ir stiprybės, saugo ir įkvepia.