Kaklo papuošalas EMOCIJŲ BALANSAS

 • Kaklo papuošalas EMOCIJŲ BALANSAS

  2520
  28  Sutaupykite 280
  Pasiūlymas galioja iki 2024-05-31
  Į krepšelį 

  /Ilgas grandinėlės kaklo papuošalas, pagamintas iš natūralaus lavos akmens karoliukų, puoštas grandinėle ir pakabukais simboliais - dobiliukais. Papuošalas gali būti dėvimas labai įvairiai - apsukus vieną ar kelis kartus aplink kaklą arba prie atviros iškirptės priekyje (nugaroje) paliekant ilgą kabančią vėrinio dalį, nes užsegimas kabinasi į kiekvieną dobiliuką. Vėrinio ilgis 110 cm. Detalės nerūdijantis plienas. Natūralaus akmens karoliukų dydis 8 mm./  

   

  LAVA (žemiškoji energija) - mineralas, kuris pasižymi įžeminimo ir stabilizavimo savybėmis, dėl to tinka jausmams, emocijoms raminti. Taip pat lava susijusi su ugnies elementu, todėl suteikia raminančią, bet labai intensyvią energiją. Lava išsiveržia su galinga energija, todėl ji laikoma atgimimo simboliu, padedančiu nusimesti slegiančių emocijų naštą.
  Lavos akmens sudėtyje yra didžiulis maistinių medžiagų kiekis, sunaikinantis virusus ir bakterijas, neleidžiant jiems patekti į kūną, todėl šis mineralas itin tinka imunitetui stiprinti.
   

  KETURLAPIS DOBILAS – kiekvienas dobilo lapas turi reikšmę: pirmas – tikėjimas, antras – viltis, trečias – meilė ir ketvirtas – sėkmė. Tikima, kad itin didelės sėkmės gali atnešti dovanotas keturlapis dobilas ar jo formos amuletas.