Kaklo papuošalas KORALAS

 • Kaklo papuošalas KORALAS

  16 
  32  Sutaupykite 16 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-03-31
  Į krepšelį 

  /Kaklo papuošalas pagamintas iš gėlavandenių perlų ir kriauklės formos natūralaus koralo pakabuko. Perlų dydis 4x6 mm. Kriauklės dydis 15 mm. Nerūdijančio plieno detalės. Vėrinio ilgis 38 (+7) cm./

   

  KORALAI (meilė) – akmuo, simbolizuojantis džiaugsmą, energiją, harmoniją ir laimę. Tai stiprus talismanas, apsaugantis nuo visokio blogio, nelaimingų atsitikimų. Jis stiprina saviraišką ir padeda labiau suprasti save ir kitus, skatina diplomatiją, intuiciją bei vaizduotę. Koralas mažina vidinę ir iš aplinkos sklindančią įtampą, baimes. Šis akmuo pritraukia meilę bei klestėjimą, tai taip pat yra aistros akmuo.

   

  Simbolis KRIAUKLĖ. Nuo seno žmonės tiki, kad kriauklė gali apsaugoti nuo žmonių – „energetinių vampyrų“. Kartais tokie žmonės net neįtaria, kad jie yra „vampyrai“. Jie tiesiog jaučiasi geriau, kai ginčijasi, įrodinėja savo pranašumą ar tiesiog bendrauja su žmogumi, kuris yra energetiškai silpnesnis, tam kad pajausti viršenybę. Taigi, papuošalas, pagamintas iš kriauklių ir esantis šalia, neleis siurbti iš Jūsų energijos. KRIAUKLĖ taip pat simbolizuoja kūrybingumą, suvokimo procesą, gimimą ir atsinaujinimą. KRIAUKLĖ, savo kietu kiautu, suteikia jos turėtojui harmonijos ir stiprybės, saugo ir įkvepia.   

   

  PERLAI – suakmenėjusi ašara. Perlai pritraukia meilę, pinigus, visokeriopą sėkmę, suteikia apsaugą. Perlai saugo motinystę, užtikrina sėkmingą nėštumą. Jie suteikia išminties per patirtį, mažina nervingumą, padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras. Perlai taip pat skatina gerumą, garantuoja ilgaamžiškumą, išsaugo grožį ir jaunystę.