Ilgas kaklo papuošalas STIPRU

 • Ilgas kaklo papuošalas STIPRU

  3040
  38  Sutaupykite 760
  Pasiūlymas galioja iki 2024-05-31
  Į krepšelį 

  /Natūralus tigro akies, lavos, hematito akmuo. Karoliukų dydis 10 mm. Vėrinio ilgis aplink kaklą 88 cm, kabanti dalis 13 cm. Detalės nerūdijantis plienas./

   

  LAVA (žemiškoji energija) - mineralas, kuris pasižymi įžeminimo ir stabilizavimo savybėmis, dėl to tinka jausmams, emocijoms raminti. Taip pat lava susijusi su ugnies elementu, todėl suteikia raminančią, bet labai intensyvią energiją. Lava išsiveržia su galinga energija, todėl ji laikoma atgimimo simboliu, padedančiu nusimesti slegiančių emocijų naštą.
  Lavos akmens sudėtyje yra didžiulis maistinių medžiagų kiekis, sunaikinantis virusus ir bakterijas, neleidžiant jiems patekti į kūną, todėl šis mineralas itin tinka imunitetui stiprinti.

   

   HEMATITAS (jėga) – raminantis, įžeminantis akmuo, padedantis išlaikyti pusiausvyrą tarp kūno, proto ir dvasios. Jis suteikia proto aiškumą ir padeda susikaupti ties šia akimirka, saugo nuo neigiamos energijos ir stiprina intuiciją. Hematitas suteikia jėgos, gyvybingumo, koncentruoja dėmesį į gyvenimo kokybės pagerinimą, padeda įveikti stresą. Tai akmuo, teikiantis savarankiškumą, pykčio ir nerimo įveikimą, pozityvų mąstymą.  

   

  TIGRO AKIS (stabilumas) – sėkmės ir nuoširdumo akmuo, kuris neleidžia apgaudinėti nei savęs, nei kitų. Šis akmuo padeda susilieti su žemės energija, suteikia pasitikėjimo savimi ir drąsos, stiprina valią, švelnina užsispyrimą. Tigro akis padeda susikaupti, dirbant atkreipti dėmesį į detales. Tigro akis ramina emocijas ir saugo nuo išorinio streso, nuo neigiamų energijų, išorės pavojų. Tai akmuo, kuris suartina partnerius – stiprina fizinę aistrą bei dvasinę harmoniją, padeda suprasti vienas kitą be žodžių. 

   

  O kur dar IN ir JANG simbolio pakabukas ir visa saugantis kryžius?


  IN ir JANG - gyvybės simbolis, nešantis energinę pusiausvyrą. IN negali egzistuoti be JANG ir atvirkščiai. Kaip nėra dienos be nakties, šviesos be tamsos. Rytų filosofija moko, kad nuo IN ir JANG balanso priklauso žmogaus harmonija bei sveikata.


  Simbolis KRYŽIUS simbolizuoja dvasingumą ir gijimą. Keturi kryžiaus taškai reiškia save, gamtą, išmintį ir didesnę galią ar būtį. Kryžius rodo perėjimą, pusiausvyrą, tikėjimą, vienybę, santūrumą, viltį ir gyvenimą.