Raudonojo siūlo apyrankė svarstyklių zodiako ženklo atstovui

 • Raudonojo siūlo apyrankė svarstyklių zodiako ženklo atstovui

  1260
  14  Sutaupykite 140
  Pasiūlymas galioja iki 2024-08-31 23:59
  Į krepšelį 

  * Ypač atidžiai pagal zodiako ženklą parinkti natūralaus akmens karoliukai, jų spalvos. Akmenys rinkti pagal tai, ką jie teikia kiekvienam zodiakui įvairiose gyvenimo situacijose.


  * Prie kiekvieno gaminio pridedamas išsamus aprašymas apie zodiako ženklą, apie mineralų savybes. Visi aprašymai parengti dviem kalbomis - lietuvių / anglų.


  * Kiekviename gaminyje naudotas sidabras 925 arba paauksuotas 24K sidabras (užsakant galima rinktis), mat daugelis mineralų specialistų teigia, kad akmenų poveikis stipresnis, tikslingesnis, derinant juos su sidabru. Natūralaus akmens karoliukų dydis 4 mm. Sidabrinių ar paauksuotų karoliukų dydis 3 mm.


  * Mineralai suverti ant itin kokybiškos ir tvirtos 0,5 mm storio vokiškos apvalaus pynimo virvutės, kurios ilgis reguliuojasi.


  * Apyrankė lengvai nusiima ir vėl užsideda.


  * Dailus įpakavimas. Puikiai tiks įsigyjant ir sau, ir dovanai.     

 • Svarstyklės (lotyniškai Libra)

  Datos Rugsėjo 23/24 – Spalio 23/24
  Stichija Oras
  Planeta Venera
  Skaičius 6 (Šeši)
  Savaitės diena Penktadienis
  Spalvos Mėlyna, purpurinė, tamsiai mėlyna, raudona, šviesiai žalia, šviesiai violetinė, žalia.
  Akmenys Lazuritas, akvamarinas, jaspis, mėnulio akmuo, saulės akmuo, avantiurinas, citrinas, dūminis kvarcas, kalnų krištolas, labradoritas, rožinis kvarcas, obsidianas, amazonitas, ametistas, agatas, oniksas ir kt.
  Asmenybė Diplomatiškumas, mandagumas, romantiškumas, žavesys, draugiškumas, neapsisprendimas, patiklumas, harmonija, estetikos pojūtis, teisingumas, neryžtingumas. Paprastumui, bet subtiliam – jiems visada „TAIP“.

  Apyrankėje naudoti akmenys:
  AKVAMARINAS (lyderystė) – akmuo, suteikiantis įžvalgos, drąsos ir laimės, užtikrinantis ilgalaikius ir sėkmingus santykius. Tai akmuo, kuris teikia mintims aiškumo, supratimo ir tolerantiškumo, skatina naujas idėjas, padeda išlaikyti emocinę pusiausvyrą, todėl ypač tinka kritiniais gyvenimo tarpsniais. Akvamarinas – akmuo, kuris suteikia kantrybės užbaigiant pradėtus darbus, įžvalgos, pamatymui naujų kelių, skatina siekti užsibrėžtų tikslų. Taip pat, tai dvasingumo ir sielos praskaidrėjimo akmuo.
  AMETISTAS (transformacija) – akmuo, suteikiantis vidinę ramybę, padedantis medituoti, saugantis nuo neapgalvotų sprendimų, nesusivaldymo, pagundų. Ametistas yra labai efektyvus, kaip gydymo akmuo nuo įvairių priklausomybių. Nešiojamas prie kūno, jis mažina pyktį, nekantravimą, skatina objektyvumą. Šis akmuo saugo nuo neigiamos energijos, padeda efektyviau bendrauti, suteikia iškalbingumo. Ametistas pritraukia tikrą, tyrą emocinę meilę. Tai akmuo, kuris simbolizuoja gydymą, taiką, ramybę, meditaciją, apsaugą, intuiciją, dvasingumą ir meilę.
  ROŽINIS KVARCAS (meilė sau) – universalios meilės ir vidinės ramybės akmuo. Tai galingas neišreikštų teigiamų jausmų, talentų ir saviraiškos akmuo. Šio kristalo energija skatina imlumą grožiui, menui, gabumų muzikai ir literatūrai pasireiškimą, išlaisvina užblokuotą vaizduotę. Rožinis kvarcas pripildo gyvenimą vidine ramybe, išmintimi, sąmoningumu ir harmonija. Tai akmuo, kuris gydo širdies ir sielos žaizdas, skatina meilę sau ir kitiems bei pozityvų požiūrį į gyvenimą, o taip pat moko atleisti.
  SAULĖS AKMUO (savirealizacija) – akmuo, kuris susijęs su apsauga, gyvybinėmis jėgomis, pasitikėjimu savimi. Jis pritraukia saulės energiją, atneša gyvenimo šviesą, sėkmę, o taip skatina būti gyvenime lyderiu. Saulės akmuo daro asmenybę patrauklesne, stiprina valią, suteikia optimizmo, pasitikėjimo savimi, gyvybingumo, pritraukia romantiką. Tai galingas akmuo, kuris išbaido visų rūšių baimes bei pašalina depresiją.
  LAZURITAS (tiesa) – akmuo, kuris gerina emocinę, fizinę, dvasinę ir psichinę būklę, suteikia ramybę. Lazuritas skatina pamąstymus apie gyvenimo prasmę, ramina nervinę sistemą ir mažina įtampą, pyktį, nusivylimus. Jis padeda pritraukti tikrą dvasinę meilę ir yra galingas ištikimybės amuletas. Lazuritas suteikia visapusę apsaugą ir padeda išvengti pikto likimo bei sunkių minčių. Šis mineralas – tai tiesa, susikaupimas, išmintis, sėkmė, meilė.

  P.S. Išsamiai aprašytas tas akmuo, iš kurio karoliukų suvertas papuošalas. Kiekvienam zodiako ženklui gali būti sėkmingi ir kiti akmenys. Datos, priskiriamos konkretiems zodiako ženklams, įvairiuose šaltiniuose kartais skiriasi viena ar keliomis dienomis. Apyrankę sudaro natūralaus akmens karoliukai, jie yra unikalūs, tad atspalviai gali skirtis.