Raudonojo siūlo apyrankė ožiaragio zodiako ženklo atstovui

 • Raudonojo siūlo apyrankė ožiaragio zodiako ženklo atstovui

  1260
  14  Sutaupykite 140
  Pasiūlymas galioja iki 2024-05-31 23:59
  Į krepšelį 

  * Ypač atidžiai pagal zodiako ženklą parinkti natūralaus akmens karoliukai, jų spalvos. Akmenys rinkti pagal tai, ką jie teikia kiekvienam zodiakui įvairiose gyvenimo situacijose.


  * Prie kiekvieno gaminio pridedamas išsamus aprašymas apie zodiako ženklą, apie mineralų savybes. Visi aprašymai parengti dviem kalbomis - lietuvių / anglų.


  * Kiekviename gaminyje naudotas sidabras 925 arba paauksuotas 24K sidabras (užsakant galima rinktis), mat daugelis mineralų specialistų teigia, kad akmenų poveikis stipresnis, tikslingesnis, derinant juos su sidabru. Natūralaus akmens karoliukų dydis 4 mm. Sidabrinių ar paauksuotų karoliukų dydis 3 mm.


  * Mineralai suverti ant itin kokybiškos ir tvirtos 0,5 mm storio vokiškos apvalaus pynimo virvutės, kurios ilgis reguliuojasi.


  * Apyrankė lengvai nusiima ir vėl užsideda.


  * Dailus įpakavimas. Puikiai tiks įsigyjant ir sau, ir dovanai.     

 • Ožiaragis (lotyniškai Capricorn)

  Datos Gruodžio 22/23 – Sausio 20/21
  Stichija Žemė
  Planeta Saturnas
  Skaičius 8 (aštuoni)
  Savaitės diena Šeštadienis
  Spalvos Pilka, juoda, tamsiai ruda, mėlyna, balta, blyškiai geltona, tamsiai žalia.
  Akmenys Granatas, jaspis, obsidianas, kalnų krištolas, rožinis kvarcas, dūminis kvarcas, mėnulio akmuo, karneolis, amazonitas, lazuritas, tigro akis, labradoritas, agatas, fluoritas, ametistas ir kt.
  Asmenybė Praktiškumas, aštrus protas, ambicingumas, disciplina, kantrumas, atsargumas, santūrumas, griežtumas, arogancija, valingumas, nuoširdumas draugams ir artimiesiems. Tradicijoms ir standartui – jiems visada „TAIP“.


  Apyrankėje naudoti akmenys:
  OBSIDIANAS (vidinės jėgos sukaupimas) – akmuo, suteikiantis realybės pojūtį, objektyvumą, pusiausvyrą ir stabilumą, neleidžiantis pasiklysti fantazijose. Jis sugeria pyktį, kritiškumą, baimę, saugo jo nešiotoją nuo neigiamos energijos, padeda pasiekti vientisumą, suvokti teigiamas ir neigiamas savo puses. Tai žmogaus garbės ir orumo sargas, saugantis nuo per didelio emocionalumo, padedantis susikoncentruoti, veikiantis raminamai, gerinantis ištvermę ir savikontrolę.
  MĖNULIO AKMUO (emocijos) – akmuo, stiprinantis apsauginius instinktus, meilės namų židiniui suvokimą, suteikiantis taiką ir harmoniją, traukiantis dvasinius dalykus. Mėnulio akmuo suteikia daugiau švelnumo, gyvenimo džiaugsmo, jautrumo, užuojautos kitiems. Šis akmuo skatina intuiciją, suvokimą, įsiklausymą, supratimą.
  ROŽINIS KVARCAS (meilė sau) – universalios meilės ir vidinės ramybės akmuo. Tai galingas neišreikštų teigiamų jausmų, talentų ir saviraiškos akmuo. Šio kristalo energija skatina imlumą grožiui, menui, gabumų muzikai ir literatūrai pasireiškimą, išlaisvina užblokuotą vaizduotę. Rožinis kvarcas pripildo gyvenimą vidine ramybe, išmintimi, sąmoningumu ir harmonija. Tai akmuo, kuris gydo širdies ir sielos žaizdas, skatina meilę sau ir kitiems bei pozityvų požiūrį į gyvenimą, o taip pat moko atleisti.
  DŪMINIS KVARCAS (pasąmonė) – stiprus apmąstymų, meditacijos, auros valymo akmuo. Tai akmuo, padedantis ištraukti užslėptas baimes, neleidžiantis gilintis į per didelę savianalizę, graužatį. Šis akmuo apjungia įvairias energijas siekiant savo tikslo. Dūminis kvarcas sudaro kliūtis iš išorės veikiančiai neigiamai energijai, o vidinį neigiamą poveikį paverčia į teigiamą, tinka ramiam savo minčių analizavimui. Tai akmuo, kuris mažina įtampą ir stresines nuotaikas, susijusias su emocijomis, įtarinėjimais, padeda įveikti vidinius prieštaravimus, padeda atsikratyti vidinio pykčio, baimės ar kaltės jausmo. Dūminis kvarcas moko įžvelgti meilę, pakelia savivertę, reguliuoja vidines energijas, pagerina intuiciją bei ištvermę.
  TIGRO AKIS (stabilumas) – sėkmės ir nuoširdumo akmuo, kuris neleidžia apgaudinėti nei savęs, nei kitų. Šis akmuo padeda susilieti su žemės energija, suteikia pasitikėjimo savimi ir drąsos, stiprina valią, švelnina užsispyrimą. Tigro akis padeda susikaupti, dirbant atkreipti dėmesį į detales. Tigro akis ramina emocijas ir saugo nuo išorinio streso, nuo neigiamų energijų, išorės pavojų. Tai akmuo, kuris suartina partnerius – stiprina fizinę aistrą bei dvasinę harmoniją, padeda suprasti vienas kitą be žodžių.

  P.S. Išsamiai aprašytas tas akmuo, iš kurio karoliukų suvertas papuošalas. Kiekvienam zodiako ženklui gali būti sėkmingi ir kiti akmenys. Datos, priskiriamos konkretiems zodiako ženklams, įvairiuose šaltiniuose kartais skiriasi viena ar keliomis dienomis. Apyrankę sudaro natūralaus akmens karoliukai, jie yra unikalūs, tad atspalviai gali skirtis.