Kojos grandinėlė PASLAPTIS

 • Kojos grandinėlė PASLAPTIS

  /Natūralus akmuo. Gėlavandenis perlas. Nerūdijančio plieno detalės. Itin atidžiai suderinti natūralūs mineralai bei parinkti simboliai, kurie jūsų vasarą ir atostogas padarys nepakartojamomis./

   

  Simbolis ŠIRDELĖ - tradiciškai siejama su jausmais ir emocijomis. Tai romantikos ir įsimylėjimo simbolis. Taip pat tai ir nuoširdžios draugystės, besąlygiško atsidavimo, jautrumo ženklas.


  Simbolis BEGALYBĖ - dvigubos sėkmės ženklas. Tikima, kad papuošalas su begalybės simboliu padvigubina sėkmę. Begalybė taip pat simbolizuoja nesuskaičiuojamą galimybių - abipusei meilei, kokybiškam gyvenimui, užtikrintai draugystei - prišaukimą.


  Simbolis JŪROS ŽVAIGDĖ - meilės ir įkvėpimo talismanas, išpildantis slapčiausias svajones.


  KORALAI (meilė) – akmuo, simbolizuojantis džiaugsmą, energiją, harmoniją ir laimę. Tai stiprus talismanas, apsaugantis nuo visokio blogio, nelaimingų atsitikimų. Jis stiprina saviraišką ir padeda labiau suprasti save ir kitus, skatina diplomatiją, intuiciją bei vaizduotę. Koralas mažina vidinę ir iš aplinkos sklindančią įtampą, baimes. Šis akmuo pritraukia meilę bei klestėjimą, tai taip pat yra aistros akmuo. 


  PERLAI (džiaugsmas) – suakmenėjusi ašara – tikriausias laimės talismanas. Savo šeimininkui jie atneša džiaugsmą ir norų išsipildymą. Perlai pritraukia meilę, pinigus, visokeriopą sėkmę, suteikia apsaugą, saugo motinystę, užtikrina sėkmingą nėštumą. Jie suteikia išminties per patirtį, mažina nervingumą, padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras. Perlai taip pat skatina gerumą, garantuoja ilgaamžiškumą, išsaugo grožį ir jaunystę.  


  GRANATAS (aktyvi savirealizacija) – meilės, stiprybės, drąsos ir sveikatos akmuo. Granato stipri apsauginė galia, atstato kūno, minčių ir jausmų pusiausvyrą, pripildo aukštesnės meilės šviesos. Šio mineralo energija spinduliuoja džiaugsmą, atsidavimą, drąsą ir meilę gyvenimui, gyvybinę energiją, sužadina jausmus, skatina asmenybės augimą, stabilumą, kūrybiškumą, gerina santykius. Jis stiprina pasitikėjimą savimi, suteikia kantrybės, atkaklumo, savimonės.