Kaklo vėrinys STABILUMAS

 • Kaklo vėrinys STABILUMAS

  /Natūralus tigro akies akmuo. Karoliukų dydis 3 mm. Pakabukas simbolis FATIMOS ranka, puoštas cirkonio akutėmis. Pakabuko dydis 12 mm. Vėrinio ilgis 38 + 8 cm. Detalės – nerūdijantis plienas./

   

  TIGRO AKIS (stabilumas) – sėkmės ir nuoširdumo akmuo, kuris neleidžia apgaudinėti nei savęs, nei kitų. Šis akmuo padeda susilieti su žemės energija, suteikia pasitikėjimo savimi ir drąsos, stiprina valią, švelnina užsispyrimą. Tigro akis padeda susikaupti, dirbant atkreipti dėmesį į detales. Tigro akis ramina emocijas ir saugo nuo išorinio streso, nuo neigiamų energijų, išorės pavojų. Tai akmuo, kuris suartina partnerius – stiprina fizinę aistrą bei dvasinę harmoniją, padeda suprasti vienas kitą be žodžių. 

   

  TIKIMA, KAD:

  FATIMOS rankos amuletas vyrui suteikia tvirtos savikontrolės, savitvardos, išdidumo ir rimtumo. Stipriosios lyties atstovams šio amuleto nešiojimas užtvirtina jėgą ir galią, ugdo ištvermę, padeda įvertinti atsakomybę už suteiktą valdžią, stiprina vyriškumo pradą ir saugo nuo išorės blogio.


  FATIMOS ranka skatina moterį tapti įžvalgia, skaityti tarp eilučių ir subtiliai jausti. Šis simbolis padeda moteriai palaikyti šeimos židinį, išlaikyti ramybę, meilę ir jaukumą namuose. Šis amuletas padeda moterims kasdieniniame gyvenime likti mylimomis ir neįskaudintomis.

  FATIMOS ranka suteikia visapusę apsaugą vaikams ir parodo jiems teisingą kryptį žengiant gyvenimo keliu. Vaikai, kurie iš prigimties neturi dar susiformavę pažiūrų bei sukaupę įgūdžių, šio amuleto yra apsaugomi nuo blogos įtakos ir neteisingų poelgių.