Kaklo papuošalas TRAPUMAS

 • Kaklo papuošalas TRAPUMAS

  2320
  29  Sutaupykite 580
  Pasiūlymas galioja iki 2024-05-31
  Į krepšelį 

  /Kaklo papuošalas pagamintas iš 2 mm cirkoio akmenukų ir 6 mm gėlavandenių perlų. Vėrinio ilgis 38 + 7 cm. Detalės nerūdijantis plienas./  

   

  CIRKONIS – tai akmuo, kuris skatina naujas idėjas ir jų įgyvendinimą, moko atskirti esmę nuo neesminių dalykų, stiprina gyvenimo prasmės paiešką, padeda atsiplėšti nuo materializmo ir įveikti praradimus. Šis mineralas saugo, padeda įveikti iššūkius ir išbandymus. Suteikia racionalumo, sumišusio su vidiniu žinojimu, logikos, sugebėjimą išskaičiuoti – numatyti įvykių eigą ir baigtį. Cirkonis skatina analitinį mąstymą, neišleidžiant iš akių prasmės ir pagrindinio tikslo, tačiau kartu lengvai reaguojant į pokyčius ir persiorientuojant juose. 

   

  PERLAI (džiaugsmas) – suakmenėjusi ašara – tikriausias laimės talismanas. Savo šeimininkui jie atneša džiaugsmą ir norų išsipildymą. Perlai pritraukia meilę, pinigus, visokeriopą sėkmę, suteikia apsaugą, saugo motinystę, užtikrina sėkmingą nėštumą. Jie suteikia išminties per patirtį, mažina nervingumą, padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras. Perlai taip pat skatina gerumą, garantuoja ilgaamžiškumą, išsaugo grožį ir jaunystę.