Kaklo papuošalas TALISMANAS Tigro akis

 • Kaklo papuošalas TALISMANAS Tigro akis

  1360
  17  Sutaupykite 340
  Pasiūlymas galioja iki 2024-08-31
  Į krepšelį 

  TIGRO AKIS, tai sėkmės ir nuoširdumo akmuo. Jei esate vienas tų žmonių, kuris negali sustoti galvoti – tigro akis padės susitvarkyti su savikritiškomis, pavydo ar išdidumo perpildytomis mintimis. Šis mineralas padės įveikti vidinį išdidumą ir išmokys džiaugtis tuo, kas tikra ir gražu.  

   

  /Odinė 3 mm storio virvutė. Natūralaus akmens pakabukas. Pakabuko dydis 15 x 22 mm. Virvutės ilgis 45 cm. Detalės - nerūdijantis plienas./

   

  Tigro akis yra kvarco grupės mineralas. Gamtoje jo randama auksinės, kreminės, raudonos, mėlynos, rudos ir juodos spalvos, dar būna šių spalvų mišinys. Tigro akies akmenys savo blizgesiu panašūs į šilką ar aksomą. Taip ir akmuo veikia švelniai, bet stipriai.

  Tigro akis vienija Saulės ir Žemės energijas, skatina atkaklumą ir ištvermę. Šio mineralo vibracijos tarsi sujungia kraštutinumus į harmoningą veiksmų ir poelgių seką. Tigro akis skatina veiksmus kai ieškome aiškumo gyvenime, sandoriuose ar kai nežinome ko griebtis, iškyla netikėtos kliūtys. Tigro akis sustato viską į savo vietas ir sudaro sąlygas pasirinkti naudingiausią sprendimą.

  Tigro akis tai akmuo, kuris neleidžia apgaudinėti nei savęs, nei kitų. Šis akmuo padeda susilieti su žemės energija, suteikia pasitikėjimo savimi ir drąsos, stiprina valią, švelnina užsispyrimą. Tigro akis padeda susikaupti, dirbant atkreipti dėmesį į detales. Tigro akis ramina emocijas ir saugo nuo išorinio streso, nuo neigiamų energijų, išorės pavojų. Tai akmuo, kuris suartina partnerius – stiprina fizinę aistrą bei dvasinę harmoniją, padeda suprasti vienas kitą be žodžių.

  Poveikis kūnui. Tigro akis padeda sergant gerklės, akių, stuburo, skrandžio ligomis ir stiprina kaulus. Šis mineralas padeda balansuoti ir integruoti abiejų smegenų pusrutulių funkcijas, In ir Jang energijas ir suvienija viso kūno energijos sistemas.

  Raktiniai tigro akies žodžiai: Pinigai, apsauga, drąsa, energija, sėkmė, gijimas, stabilumas.