Kaklo papuošalas TALISMANAS Avantiurinas

 • Kaklo papuošalas TALISMANAS Avantiurinas

  1360
  17  Sutaupykite 340
  Pasiūlymas galioja iki 2024-08-31
  Į krepšelį 

  Avantiurinas (itaiškai avvantura) - laimingas atsitikimas. Suraskite, įsivardinkite nesėkmių priežastis ir įveikite jas šio mineralo dėka. 

   

  /Odinė 3 mm storio virvutė. Natūralaus akmens pakabukas. Pakabuko dydis 15 x 22 mm. Virvutės ilgis 45 cm. Detalės - nerūdijantis plienas./ 

   

  AVANTIURINAS (lyderystė) – lyderių akmuo, kuris padeda įgyvendinti visus širdies norus ir troškimus. Jis stiprina teigiamas lyderio savybes ir ryžtingumą siekiant gausos ir gerovės gyvenime. Šis mineralas padeda suderinti mintis, stimuliuoja nuovokumą ir įžvalgumą. Avantiurinas nuramina pyktį, susierzinimą, padeda suprasti nesėkmių priežastis, susigrąžinti jėgas, skatina atkaklumą ir ištvermingumą, pakelia nuotaiką.   

  Šis akmuo suteikia lengvumo ir vidinio džiaugsmo, pasitikėjimo savimi siekiant savo svajonės. Jis padeda pažinti, kur slypi žmoguas jautimosi nelaimingu šaknys, kartu skatina priimti esamas gyvenimo situacijas patiriant noro ir realybės konfliktą, suvokti visa tai ir eiti toliau į savo tikslą. Ragina atsiverti naujam įkvėpimui, plečia matymo erdves.