Kaklo papuošalas TALISMANAS Ametistas

 • Kaklo papuošalas TALISMANAS Ametistas

  1360
  17  Sutaupykite 340
  Pasiūlymas galioja iki 2024-05-31
  Į krepšelį 

  Jei pavargote bandydami įsiteikti visuomenei, tačiau taip ir neradote savęs - ametistas Jūsų akmuo, nepriklausomai nuo zodiako ženklo, profesijos ar lyties.

   

  /Odinė 3 mm storio virvutė. Natūralaus akmens pakabukas. Pakabuko dydis 15 x 22 mm. Virvutės ilgis 45 cm. Detalės - nerūdijantis plienas./

   

  AMETISTAS - TRANSFORMACIJOS AKMUO

  AMETISTAS – akmuo, suteikiantis vidinę ramybę, padedantis medituoti, saugantis nuo neapgalvotų sprendimų, nesusivaldymo, pagundų. Ametistas yra labai efektyvus, kaip gydymo akmuo nuo įvairių priklausomybių, ypač alkoholizmo. Nešiojamas prie kūno, jis mažina pyktį, nekantravimą, skatina objektyvumą. Šis akmuo saugo nuo neigiamos energijos, padeda efektyviau bendrauti, suteikia iškalbingumo. Ametistas pritraukia tikrą, tyrą emocinę meilę. Tai akmuo, kuris simbolizuoja gydymą, taiką, ramybę, meditaciją, apsaugą, intuiciją, dvasingumą ir meilę.


  Įspūdingos violetinės spalvos ametistas nuo seno buvo laikomas karališku akmeniu ir ne tik todėl, kad jo spalva buvo mėgstama karališkuosiuose rūmuose, taip pat buvo tikima, kad jis apsaugo nuo burtų, o ametisto taurėje įpilti nuodai, praranda savo galią.


  Ametistas - tai akmuo, kuris padeda išsivaduoti iš senų įpročių ir programų, todėl pagrįstai vadinamas transformacijos akmeniu. Įsisenėję pažiūros, primestos kitų asmenų, dažnai stabdo žmogaus evoliuciją, trukdo priimti jam reikšmingus sprendimus, daro neigiamą įtaką kasdieniniame gyvenime. Ametistas padeda išsivaduoti iš svetimos įtakos, senų, nereikalingų papročių, visuomenės spaudimo ir laisvai, kūrybiškai pradėti savo kelią į laisvę. Tai išsivadavimo iš visko, kas mums kenkia akmuo, padedantis pamatyti pasaulį tokį, koks jis iš tiesų yra, o ne tokį, kokį matydavome susikūrę iliuzinę šio pasaulio regimybę. Jis tarsi padeda "praregėti" ir imtis veiksmų, skatinančių materijos ir dvasios pokyčius.


  Poveikis kūnui: nervų, plaučių, žarnyno, odos, akių nuovargio ligoms gydyti.


  Pagal feng shui: dedamas ten, kur jaučiamas negatyvios energijos ar įtampos perteklius. Ametisto vandeniu galima purkšti kambarius.

   

  Ametisto papuošalų laikymas: kai nedėvite, laikykite savo ametisto papuošalus tamsioje, sausoje vietoje. Per didelis saulės spindulių poveikis tamsiems ametisto akmenukams bėgant laikui gali juos išblukinti.

   

  Informacijos šaltiniai:
  Audronė Ilgevičienė „Raktas į akmenų karalystę“
  Virginija Andziulevičienė „Nuo meilės iki transformacijos“
  Roma Dragūnienė “Kristalų galia“