Kaklo papuošalas GYVENIMO HARMONIJA

 • Kaklo papuošalas GYVENIMO HARMONIJA

  1350
  27  Sutaupykite 1350
  Pasiūlymas galioja iki 2024-08-31
  Į krepšelį 

  Lotoso žiedas simbolizuoja dvasios ir kūno tyrumą. Šis žiedas yra svarbiausias simbolis dvasingumui ir menui apibūdinti. Lotosas – tai gyvenimo harmonija, meilė, šviesa, atsinaujinimas.    

   

  /Natūralus akmuo hematitas, rubinai. Karoliukų dydis 3 mm. Pasidabruotas pakabukas su cirkonio akutėmis. Dydis 15 mm. Kaklo papuošalo ilgis 38 + 5 cm./  

   

  HEMATITAS (jėga) – raminantis, įžeminantis akmuo, padedantis išlaikyti pusiausvyrą tarp kūno, proto ir dvasios. Jis suteikia proto aiškumą ir padeda susikaupti ties šia akimirka, saugo nuo neigiamos energijos ir stiprina intuiciją. Hematitas suteikia jėgos, gyvybingumo, koncentruoja dėmesį į gyvenimo kokybės pagerinimą, padeda įveikti stresą. Tai akmuo, teikiantis savarankiškumą, pykčio ir nerimo įveikimą, pozityvų mąstymą.   

   

  RUBINAS (valia) – drąsos, ryžto, valios, intelekto ir lyderio pozicijos akmuo, kuris stimuliuoja pagrindinę čakrą, padidindamas gyvybinę energiją. Šis mineralas skatina aiškesnį protą, aukštą motyvaciją ir susikoncentravimą, suteikia pasitikėjimo savimi, įneša ryžtingumo, kurio dėka žmogus siekia gerovės bei užsibrėžtų tikslų.
  Senovėje rubinais buvo puošiamos karūnos, nes šis brangakmenis turėjo karališkos valdžios simbolį. Tuo metu rubino reikšmė buvo itin svarbi, jis asocijavosi su valdžia, turtais ir didele galia, o taip pat buvo manoma, jog rubinas stiprina žmogaus energetinį lauką ir ugdo dvasinį tobulėjimą.
  Rubinai laikomi ir meilės mineralais, nes jie sužadina aistrą, skatina seksualumą, stiprina tarpusavio ryšį.