Auto pakabukas / mini rožančius (juodas / baltas)

 • Auto pakabukas / mini rožančius (juodas / baltas)

  „Aš visada tikėjau, kad jeigu manai, jog tau pasiseks, tai reiškia, kad jau sekasi.“ /Katherine Dunham/

   

  /Auto pakabukai pagaminti iš stiprių apsauginių mineralų - onikso, lavos ir hematito. Kuriant juos svarbiausia buvo sudėti - koncentraciją, savikontrolę, logiką, šviesias mintis, visapusę apsaugą, įskaitant ir piktą likimą.
  * Automobilių aksesuarai sukurti taip, kad būtų galima juos naudoti ir kaip minimalistinį kaklo papuošalą.
  * Sukurti du modeliai - mėgstantiems šviesesnes spalvas įkomponuota baltos spalvos onikso, o antrasis klasikinis - juodas.
  * Tikslas - išlaikyti rožančiaus eiliškumą, taip pat pagaminti praktišką gaminį - jis itin lengvai užsegamas.
  * Prie kiekvieno gaminio, pridedamas išsamus aprašymas. Dailus įpakavimas dėžutėje, tad tai puiki dovana./

   

  ONIKSAS – stiprus apsauginis akmuo, suteikiantis stabilumo ir pusiausvyros. Oniksas subalansuoja vyriškas ir moteriškas energijas, padeda suvaldyti aistras ir emocijas. Šis akmuo padeda atsikratyti blogų įpročių, stiprina savikontrolę ir mažina stresą. Tai ryžto, ištvermės ir sveiko pasitikėjimo savimi išsiugdymo akmuo. Oniksas žadina entuziazmą, stiprina išminties galią, skatina loginį mąstymą, kviečia į gyvenimo sėkmę.


  LAVA - pasižymi įžeminimo ir stabilizavimo savybėmis, dėl to tinka jausmams, emocijoms raminti. Taip pat lava susijusi su ugnies elementu, todėl suteikia raminančią, bet labai intensyvią energiją. Lava išsiveržia su galinga energija, todėl ji laikoma atgimimo simboliu, padedančiu nusimesti slegiančių emocijų naštą.


  HEMATITAS – raminantis, įžeminantis akmuo, padedantis išlaikyti pusiausvyrą tarp kūno, proto ir dvasios. Jis suteikia proto aiškumą ir padeda susikaupti ties šia akimirka, saugo nuo neigiamos energijos ir stiprina intuiciją. Hematitas suteikia jėgos, gyvybingumo, koncentruoja dėmesį į gyvenimo kokybės pagerinimą, padeda įveikti stresą. Tai akmuo, teikiantis savarankiškumą, pykčio ir nerimo įveikimą, pozityvų mąstymą.