Aksesuaras / akinių laikiklis TIKSLAS

 • Aksesuaras / akinių laikiklis TIKSLAS

  Šio gaminio idėja - apsauga, galimybių suteikimas, tikslo siekimas. Šio gaminio išpildymas - stilingas paprastumas.  

   

  /Natūralus akmuo labradoritas, lava. Karoliukų dydis 6 mm. Apvalaus pynimo virvutė. Visas aksesuaro ilgis 84 cm./  

   

  "Magiškomis savybėmis apdovanojančiu akmeniu labradoritas imtas laikyti nes žmonės pastebėjo jog jį nešiojant ar su juo pastoviai dirbant tarsi nuolat atsiduria tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku, įvairiausi sutapimai atneša sėkmę, atveria galimybes.<>Taip pat labradoritas yra ir vienas stipriausių sergėtojų ir gynėjų visoje mineralų karalystėje. Jis išvalo negatyvią energiją iš auros, sukuria apsauginį lauką, bei apsaugo nuo energijos nutekėjimo per auros pažeidimus, neleidžia niekam prisisiurbti ir maitintis mūsų energija." /Tarologė, Reiki meistrė ir aromapsichologė Lina Balsė/

  LABRADORITAS (sielos atmintis) – kantrybės ir ištvermės akmuo, suteikiantis stiprią apsaugą, padedantis atskirti iliuzijas nuo realios situacijos. Labradoritas suteikia energijos susikaupti, nuramina pernelyg aktyvų protą ir konfliktines, nerimą keliančias mintis. Šis akmuo padeda išreikšti savo originalumą, ramina pyktį ir stresą, padeda nugalėti neveiklumą ir neryžtingumą, padeda bendravimui, stiprina savigarbą, savo gebėjimų pajautimą.  

   

  LAVA - pasižymi įžeminimo ir stabilizavimo savybėmis, dėl to tinka jausmams, emocijoms raminti. Taip pat lava susijusi su ugnies elementu, todėl suteikia raminančią, bet labai intensyvią energiją. Lava išsiveržia su galinga energija, todėl ji laikoma atgimimo simboliu, padedančiu nusimesti slegiančių emocijų naštą.