Aksesuaras / akinių laikiklis DOSNI GELMĖ

 • Aksesuaras / akinių laikiklis DOSNI GELMĖ

  /Natūralus akmuo gintaras, perlai, karneolis, hematitas. Karoliukų dydis 4 mm. Visas ilgis 78 cm. Itin kokybiškos detalės. Pridedamas išsamus aprašymas./

   

  Tu atverk namų duris, ir pušų taku ateik.

  Greit atplauks laukta banga, bus tokių nedaug.

  Šiandien mums dosni gelmė, gintarais pasklis krantai.

  Jais išpuošt galiu tave, juos renku tik tau...“

  /Iš dainos „Gintarai“, Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis/ 

 • 1. Pagrindas – gintaro akmuo, universalus organizmo ir sielos valytojas.

  GINTARAS - apvalymo akmuo. Jo funkcija yra apvalyti nuo visko, kas nenatūralu. Jis žadina tikrumą ir nuoširdumą santykiuose, ne baimę atsiverti ir su džiaugsmu priimti tai, ką duoda ši diena, iki galo būnant joje. Dvasiai gintaras - tikrumas, kryptingumas, vidinė harmonija ir stiprybė, optimizmas. Protui ir emocijoms - paslankumas, kūrybiškumas, pagalba neskubėti priimant sprendimus, atpalaidavimas, įtampos sumažinimas. Kūnui - universalus organizmo valytojas, ypač naudingas esant centrinės nervų sistemos sutrikimams, virusinėms ligoms. Poveikis išorei: sveikata, ilgaamžiškumas, sėkmė šeimoje, pastovi ir saikinga gerovė.

  2. Sidabro (tarp gintaro) ir aukso spalvos (tarp perlų) hematito akmens smulkūs intarpai, kad būtų galima derinti ir prie aukso, ir prie sidabro spalvos kitų papuošalų.

  3. Gėlavandeniai perlai, kaip be jų, juk jie - pritraukia meilę, pinigus, visokeriopą sėkmę, suteikia apsaugą, o taip pat skatina gerumą. Ir labai gražu.
  PERLAI – suakmenėjusi ašara. Perlai pritraukia meilę, pinigus, visokeriopą sėkmę, suteikia apsaugą. Perlai saugo motinystę, užtikrina sėkmingą nėštumą. Jie suteikia išminties per patirtį, mažina nervingumą, padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras. Perlai taip pat skatina gerumą, garantuoja ilgaamžiškumą, išsaugo grožį ir jaunystę.

  4. Du intarpai. Karneolio akmens karoliukas - puikus mineralas moterims, paverčiantis jas žaismingesnėmis, seksualesnėmis ir suteikiantis gyvenimo džiaugsmo, gyvybingumo. Hematito akmens širdelė – apgaubianti meile ir sauganti nuo neigiamos išorės poveikių.
  KARNEOLIS - geros nuotaikos, žaismingumo, aistros ir energijos akmuo. Karneolis paskatina drąsą, kūrybiškumą, sustiprina valią ir pasitikėjimą savimi, suteikdamas nešiotojui vidinę ramybę. Jis skatina ryšį su savo vidiniu “aš”, mažina pyktį, neapykantą, pavydą, baimę ir apatiją. Šis akmuo gina nuo linkinčių piktą ir apsaugo nuo gyvybinių jėgų iššvaistymo. Karneolis padeda pasirinkti teisingą kryptį, susikaupti, surasti mėgstamą veiklą ir realizuoti savo sugebėjimus. Tai akmuo, kuris padeda pačiam valdyti savo gyvenimą ir savarankiškai priiminėti sprendimus.

  HEMATITAS – raminantis, įžeminantis akmuo, padedantis išlaikyti pusiausvyrą tarp kūno, proto ir dvasios. Jis suteikia proto aiškumą ir padeda susikaupti ties šia akimirka, saugo nuo neigiamos energijos ir stiprina intuiciją. Hematitas suteikia jėgos, gyvybingumo, koncentruoja dėmesį į gyvenimo kokybės pagerinimą, padeda įveikti stresą. Tai akmuo, teikiantis savarankiškumą, pykčio ir nerimo įveikimą, pozityvų mąstymą.

  5. Du laikiklių variantai - specialūs tvirtinimai akinių rėmeliams ir karabinai, kuriais, esant pageidavimui, galima sujungti gaminį ir jis taps kaklo papuošalu.