Raudonojo siūlo apyrankė jaučio zodiako ženklo atstovui

 • Raudonojo siūlo apyrankė jaučio zodiako ženklo atstovui

  1260
  14  Sutaupykite 140
  Pasiūlymas galioja iki 2024-05-31 23:59
  Į krepšelį 

  * Ypač atidžiai pagal zodiako ženklą parinkti natūralaus akmens karoliukai, jų spalvos. Akmenys rinkti pagal tai, ką jie teikia kiekvienam zodiakui įvairiose gyvenimo situacijose.


  * Prie kiekvieno gaminio pridedamas išsamus aprašymas apie zodiako ženklą, apie mineralų savybes. Visi aprašymai parengti dviem kalbomis - lietuvių / anglų.


  * Kiekviename gaminyje naudotas sidabras 925 arba paauksuotas 24K sidabras (užsakant galima rinktis), mat daugelis mineralų specialistų teigia, kad akmenų poveikis stipresnis, tikslingesnis, derinant juos su sidabru. Natūralaus akmens karoliukų dydis 4 mm. Sidabrinių ar paauksuotų karoliukų dydis 3 mm.


  * Mineralai suverti ant itin kokybiškos ir tvirtos 0,5 mm storio vokiškos apvalaus pynimo virvutės, kurios ilgis reguliuojasi.


  * Apyrankė lengvai nusiima ir vėl užsideda.


  * Dailus įpakavimas. Puikiai tiks įsigyjant ir sau, ir dovanai.    

 • Jautis (lotyniškai Taurus)

  Datos Balandžio 20/21 – Gegužės 21/22
  Stichija Žemė
  Planeta Venera
  Skaičius 6 (šeši)
  Savaitės diena Penktadienis
  Spalvos Balta, žalia, geltona, alyvinė, melsva, rausva, citrininė, jūros mėlyna, žalsva.
  Akmenys Lazuritas, jaspis, rožinis kvarcas, karneolis, avantiurinas, kalnų krištolas, akvamarinas, rodonitas, tigro akis, agatas, oniksas ir kt.
  Asmenybė Kantrumas, atkaklumas, ryžtas, pavydumas, savininkiškumas, rezultato svarbumas, užsispyrimas, grožio dievinimas, stabilumas ir ištikimybė, logika, praktiškumas. Malonumams ir materialiai naudai – jiems visada „TAIP“.

  Apyrankėje naudoti akmenys:
  LAZURITAS (tiesa) – tiesos akmuo. Šis akmuo gerina emocinę, fizinę, dvasinę ir psichinę būklę, suteikia ramybę. Lazuritas skatina pamąstymus apie gyvenimo prasmę, ramina nervinę sistemą ir mažina įtampą, pyktį, nusivylimus. Jis padeda pritraukti tikrą dvasinę meilę ir yra galingas ištikimybės amuletas. Taip pat lazuritas suteikia visapusę apsaugą ir padeda išvengti pikto likimo bei sunkių minčių. Šis akmuo – tai susikaupimas, išmintis, sėkmė, meilė.
  AKVAMARINAS (sielos pabudimas) – akmuo, suteikiantis įžvalgos, drąsos ir laimės, užtikrinantis ilgalaikius ir sėkmingus santykius. Tai akmuo, kuris teikia mintims aiškumo, supratimo ir tolerantiškumo, skatina naujas idėjas, padeda išlaikyti emocinę pusiausvyrą, todėl ypač tinka kritiniais gyvenimo tarpsniais. Akvamarinas – akmuo, kuris suteikia kantrybės užbaigiant pradėtus darbus, įžvalgos, pamatymui naujų kelių, skatina siekti užsibrėžtų tikslų. Taip pat, tai dvasingumo ir sielos praskaidrėjimo akmuo.
  ROŽINIS KVARCAS (meilė sau) – universalios meilės ir vidinės ramybės akmuo. Tai galingas neišreikštų teigiamų jausmų, talentų ir saviraiškos akmuo. Šio kristalo energija skatina imlumą grožiui, menui, gabumų muzikai ir literatūrai pasireiškimą, išlaisvina užblokuotą vaizduotę. Rožinis kvarcas pripildo gyvenimą vidine ramybe, išmintimi, sąmoningumu ir harmonija. Tai akmuo, kuris gydo širdies ir sielos žaizdas, skatina meilę sau ir kitiems bei pozityvų požiūrį į gyvenimą, o taip pat moko atleisti.
  AVANTIURINAS (lyderystė) – akmuo, kuris padeda įgyvendinti visus širdies norus ir troškimus. Avantiurinas – lyderių akmuo. Jis stiprina teigiamas lyderio savybes ir ryžtingumą siekiant gausos ir gerovės gyvenime. Jis padeda suderinti mintis, stimuliuoja nuovokumą ir įžvalgumą. Avantiurinas nuramina pyktį, susierzinimą, padeda suprasti nesėkmių priežastis, susigrąžinti jėgas, skatina atkaklumą ir ištvermingumą, pakelia nuotaiką.
  JASPIS (žemiškoji jėga) – akmuo, kuris simbolizuoja norą pažinti, suvokti, atsinaujinti. Jis suteikia energijos ir subalansuoja emocijas. Nepriklausomai nuo spalvos jaspis turi įžeminantį efektą – sulaiko žmogų nuo skrajojimo padebesiais. Jaspis suteikia gerą sveikatą, drąsos ir išminties bei sulaiko nuo nepateisinamos rizikos. Padeda nustumti užmarštin viską, kas žeidžia širdį ir sielą. Jaspis simbolizuoja ryšį su žeme, realybę, valios stiprybę, kūrybingumą ir aktyvumą.


  P.S. Išsamiai aprašytas tas akmuo, iš kurio karoliukų suvertas papuošalas. Kiekvienam zodiako ženklui gali būti sėkmingi ir kiti akmenys. Datos, priskiriamos konkretiems zodiako ženklams, įvairiuose šaltiniuose kartais skiriasi viena ar keliomis dienomis. Apyrankę sudaro natūralaus akmens karoliukai, jie yra unikalūs, tad atspalviai gali skirtis.