Natūralių mineralų apyrankė ožiaragio zodiako ženklo atstovui

 • Natūralių mineralų apyrankė ožiaragio zodiako ženklo atstovui

  1840
  23  Sutaupykite 460
  Pasiūlymas galioja iki 2024-01-31 23:59
  Į krepšelį 

  /Ypač atidžiai pagal zodiako ženklą parinkti natūralaus akmens karoliukai, jų spalvos. Akmenys rinkti pagal tai, ką jie teikia kiekvienam zodiakui įvairiose gyvenimo situacijose. Prie kiekvieno gaminio pridedamas išsamus aprašymas apie zodiako ženklą, apie mineralų savybes. Karoliukų dydis 10 mm. Apyrankė puošta itin stilinga detale su zodiako ženklo simboliais./

   

  AVANTIURINAS (lyderystė) – lyderių akmuo, kuris padeda įgyvendinti visus širdies norus ir troškimus. Jis stiprina teigiamas lyderio savybes ir ryžtingumą siekiant gausos ir gerovės gyvenime. Šis mineralas padeda suderinti mintis, stimuliuoja nuovokumą ir įžvalgumą. Avantiurinas nuramina pyktį, susierzinimą, padeda suprasti nesėkmių priežastis, susigrąžinti jėgas, skatina atkaklumą ir ištvermingumą, pakelia nuotaiką.

   

  JASPIS (žemiškoji jėga) – akmuo, kuris simbolizuoja norą pažinti, suvokti, atsinaujinti. Jis suteikia energijos ir subalansuoja emocijas. Nepriklausomai nuo spalvos jaspis turi įžeminantį efektą – sulaiko žmogų nuo skrajojimo padebesiais. Jaspis suteikia gerą sveikatą, drąsos ir išminties, bei sulaiko nuo nepateisinamos rizikos. Šis mineralas padeda nustumti užmarštin viską, kas žeidžia širdį ir sielą. Jaspis simbolizuoja ryšį su žeme, realybę, valios stiprybę, kūrybingumą ir aktyvumą.    

   

  MALACHITAS (žemiškoji meilė) – akmuo, kurio tema žemiškoji meilė. Jis skatina meilę sau ir kitiems, kūrybingumą, padeda įsisąmoninti jausmus, norus, suteikia įžvalgą ir sugebėjimą priimti sprendimus. Malachitas yra gausos akmuo, jis pritraukia klestėjimą ir turtus, padeda versle. Suteikia vidinę ramybę bei apsaugą. Šis akmuo taip pat suteikia išminties, gyvenimo džiaugsmo, altruizmo bei apsaugo nuo sunkių minčių ir bereikalingų baimių. 

   

  TURMALINO KVARCAS (išmintis) – tai yra skaidrus kvarcas (kalnų krištolas), turintis savyje turmalino akmens intarpų. Dažniausiai tie intarpai būna juodojo turmalino (šerlo). Šis, dviejų mineralų junginys viename akmenyje unikalus tuo, jog sugeba panaikinti neigiamą energiją tiek fiziniame, tiek subtiliuosiuose kūnuose. Tai puikus įžeminantis akmuo, kuris saugo ir valo aurą nuo negatyvios energijos ir aktyvina, harmonizuoja fizinį kūną ir kūno energetinę sistemą. Turmalino kvarcas yra išminties akmuo. Jis skatina sveiką protą, nuovokumą, vidinį įžvalgumą ir padeda realiai pasinaudoti šiomis savybėmis bet kurioje situacijoje. Jis tarsi sufleris pataria, kaip teisingiau pasielgti, kuria kryptimi keliauti. Šis, savo išvaizda itin patrauklus akmuo, skatina geranoriškumą ir padeda matyti grožį visur.
  Turmalino kvarcas – tai puikus akmuo stabiliam neemocingam dvasiniam tobulėjimui. Kalnų krištolas pritraukia šviesą, tyrumą, skaistumą, kviesdamas žmogų tobulėti, o turmalinas padeda žmogui stovėti tvirtai ant žemės ir atsirinkti tik tai, kas yra labai svarbiausia dvasinio augimo kelyje.
   

  TIGRO AKIS (stabilumas) – sėkmės ir nuoširdumo akmuo, kuris neleidžia apgaudinėti nei savęs, nei kitų. Šis akmuo padeda susilieti su žemės energija, suteikia pasitikėjimo savimi ir drąsos, stiprina valią, švelnina užsispyrimą. Tigro akis padeda susikaupti, dirbant atkreipti dėmesį į detales. Tigro akis ramina emocijas ir saugo nuo išorinio streso, nuo neigiamų energijų, išorės pavojų. Tai akmuo, kuris suartina partnerius – stiprina fizinę aistrą bei dvasinę harmoniją, padeda suprasti vienas kitą be žodžių.

   

  OBSIDIANAS (vidinės jėgos sukaupimas) – akmuo, suteikiantis realybės pojūtį, objektyvumą, pusiausvyrą ir stabilumą, neleidžiantis pasiklysti fantazijose. Jis sugeria pyktį, kritiškumą, baimę, saugo jo nešiotoją nuo neigiamos energijos, padeda pasiekti vientisumą, suvokti teigiamas ir neigiamas savo puses. Tai žmogaus garbės ir orumo sargas, saugantis nuo per didelio emocionalumo, padedantis susikoncentruoti, veikiantis raminamai, gerinantis ištvermę ir savikontrolę.

    

 • Ožiaragis (lotyniškai Capricorn)

  Datos Gruodžio 22/23 – Sausio 20/21

  Stichija Žemė

  Planeta Saturnas

  Skaičius 8 (aštuoni)

  Savaitės diena Šeštadienis

  Spalvos Pilka, juoda, tamsiai ruda, mėlyna, balta, blyškiai geltona, tamsiai žalia.

  Akmenys Granatas, jaspis, obsidianas, kalnų krištolas, rožinis kvarcas, dūminis kvarcas, mėnulio akmuo, karneolis, amazonitas, lazuritas, tigro akis, labradoritas, agatas, fluoritas, ametistas ir kt.

  Asmenybė Praktiškumas, aštrus protas, ambicingumas, disciplina, kantrumas, atsargumas, santūrumas, griežtumas, arogancija, valingumas, nuoširdumas draugams ir artimiesiems. Tradicijoms ir standartui – jiems visada „TAIP“.