Kaklo papuošalas VIDINĖ STIPRYBĖ

 • Kaklo papuošalas VIDINĖ STIPRYBĖ

  2520
  28  Sutaupykite 280
  Pasiūlymas galioja iki 2024-05-31
  Į krepšelį 

  /Ilgas grandinėlės kaklo papuošalas, pagamintas iš natūralaus auksinio obsidiano akmens karoliukų. Papuošalas gali būti dėvimas labai įvairiai - apsukus vieną ar kelis kartus, prie atviros iškirptės nugaroje. Vėrinio ilgis 105 cm + 10 cm prailginimas su užsegimu. Detalės nerūdijantis plienas. Natūralaus akmens karoliukų dydis 10 mm./ 

   

  OBSIDIANŲ TEMA - vidinės jėgos sukaupimas. Obsidiano savybių galia priklauso nuo jo spalvos. Stipriausio poveikio yra AUKSINIS OBSIDIANAS - vidinio mąstymo akmuo. Jis padeda įžvelgti problemos gilumines prasmes.

   

  "Savo šviesą randa tie, kurie nepabūgsta įnerti į savo pačių juodąją skylę, kad grįžtų iš jos atsinaujinę. Obsidianas idealiausias palydovas šiame kelyje".

   

  Obsidianas yra vienas iš sudėtingiausių ir atsakingiausiai mineralų terapijoje naudojamų akmenų, nes jis atveria pasąmonėje slypinčias galias bei gebėjimus ir skatina tinkamai tuo pasinaudoti. Iš pradžių mineralas suteiks ramybę, lengvumą, stabilumą, tačiau kiekvienam skirtingu laiku gali pakilti audra iš pasąmonės klodų.
  Obsidiano akmuo - labai galingas akmuo, kuris stiprina drąsą, ištvermę net sunkiausiomis aplinkybėmis. Tai vidinė stiprybė ir su ja susijęs nepažeidžiamumas bei laisvė. Viena iš pagrindinių magiško obsidiano savybių, apsauga nuo negatyvo esančio pačiame žmoguje.
  Įprastame gyvenime, obsidianas yra atsargumo akmuo, apsaugantis nuo nelaimingos meilės ir neteisingų poelgių. Obsidiano jėga padeda žmogui susikoncentruoti atliekant sunkias užduotis. Jis naikina sumaištį aplink save ir sukurią teigiamą, pozityvią atmosferą. Obsidiano akmuo padeda kontroliuoti žmogaus veiksmus, nukreipdamas jį teigiama linkme. Jis padeda atsikratyti blogų ketinimų ir skatina savianalizę.