Kaklo papuošalas VIDINĖ KRYPTIS

 • Kaklo papuošalas VIDINĖ KRYPTIS

  2380
  28  Sutaupykite 420
  Pasiūlymas galioja iki 2024-08-31
  Į krepšelį 

  /Kaklo papuošalas pagamintas iš 3 mm juodojo špinelio karoliukų ir puoštas įstabaus goržio baroko perliuku. Vėrinio ilgis 38 + 7 cm. Detalės nerūdijantis plienas./

   

  JUODOJO ŠPINELIO funkcija – harmoningas energijos paskirstymas visoms subtiliosioms sistemoms, jas apvalant. Atsakingas energijos panaudojimas.
  Špinelis stiprina atsakomybę už savo vidinės energijos panaudojimą, skatindamas suprasti to giluminę reikšmę, nes jo kredo: ”harmoniją suteikia atsakomybės supratimas”.
  Tą supratęs žmogus žino, kad kiekvienas turi tai, ko yra vertas ir supranta tiek, kiek to supratimo yra vertas. Tai skatina dar labiau įsigilinti į savo vidinės energijos potencialą ir jos kryptį.   

   

  PERLAI (džiaugsmas) – suakmenėjusi ašara – tikriausias laimės talismanas. Savo šeimininkui jie atneša džiaugsmą ir norų išsipildymą. Perlai pritraukia meilę, pinigus, visokeriopą sėkmę, suteikia apsaugą, saugo motinystę, užtikrina sėkmingą nėštumą. Jie suteikia išminties per patirtį, mažina nervingumą, padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras. Perlai taip pat skatina gerumą, garantuoja ilgaamžiškumą, išsaugo grožį ir jaunystę.