Apyrankė TROPAS Turmalino kvarcas

 • Apyrankė TROPAS Turmalino kvarcas

  2160
  27  Sutaupykite 540
  Pasiūlymas galioja iki 2024-05-31 23:59
  Į krepšelį 

  Apyrankių serija TROPAS (iš gr. τρόπος 'posūkis') - tai gaminiai, kurie nepaliks abejingų!

   

  /Itin aukštos kokybės natūralus akmuo. Karoliukų dydis 6 mm. Išskirtinė nerūdijančio plieno detalė. Gaminama pagal nurodytą riešo apimtį cm./   

   

  TURMALINO KVARCAS (išmintis) – tai yra skaidrus kvarcas (kalnų krištolas), turintis savyje turmalino akmens intarpų. Dažniausiai tie intarpai būna juodojo turmalino (šerlo). Šis, dviejų mineralų junginys viename akmenyje unikalus tuo, jog sugeba panaikinti neigiamą energiją tiek fiziniame, tiek subtiliuosiuose kūnuose. Tai puikus įžeminantis akmuo, kuris saugo ir valo aurą nuo negatyvios energijos ir aktyvina, harmonizuoja fizinį kūną ir kūno energetinę sistemą. Turmalino kvarcas yra išminties akmuo. Jis skatina sveiką protą, nuovokumą, vidinį įžvalgumą ir padeda realiai pasinaudoti šiomis savybėmis bet kurioje situacijoje. Jis tarsi sufleris pataria, kaip teisingiau pasielgti, kuria kryptimi keliauti. Šis, savo išvaizda itin patrauklus akmuo, skatina geranoriškumą ir padeda matyti grožį visur.
  Turmalino kvarcas – tai puikus akmuo stabiliam neemocingam dvasiniam tobulėjimui. Kalnų krištolas pritraukia šviesą, tyrumą, skaistumą, kviesdamas žmogų tobulėti, o turmalinas padeda žmogui stovėti tvirtai ant žemės ir atsirinkti tik tai, kas yra labai svarbiausia dvasinio augimo kelyje.