Rankų darbo kvepianti žvakė su natūraliais kristalais SĖKMĖS FORMULĖ (Luxury)

 • Kraunamos nuotraukos

  Rankų darbo kvepianti žvakė su natūraliais kristalais SĖKMĖS FORMULĖ (Luxury)

  24 
  Į krepšelį 

  Žvakės liepsna kužda apie viltį, prisiminimus, susitaikymą, harmoniją, meilę ir šviesos triumfą prieš tamsą. Tikima, kad raminanti žvakės šviesa ir sklindantis jos aromatas, padės atsiskleisti mūsų vidiniam pasauliui, išmokys vertinti grožį, suvokti atjautą bei suteiks ramybę mums ir mūsų namams. Pagal simboliką – žvakė sudegina visą blogą energiją ir negandas, o pripildo švara ir teigiamomis emocijomis. Psichologai, sveikos gyvensenos specialistai tvirtina, kad žvakių formos ir kvapai turi įtakos mūsų jausmams ir savijautai.

  ***

  „Jei su savimi turėsite rožinio kvarco, kalnų krištolo ir ametisto kristalų - sėkmė jus lydės visur" /kristalų žinovas Vitalijus Šinkariovas/

   

  IŠSKIRTINIS GAMINYS - RANKŲ DARBO KVEPIANTI ŽVAKĖ SU NATŪRALIAIS KRISTALAIS
  SĖKMĖS FORMULĖ
  /Mineralai ir kvapai parinkti, derinant su mineralogais, astrologais ir terapinių kvapų specialistais/

   

  Natūralus akmuo:
  ROŽINIS KVARCAS (meilė sau) – meilės, švelnumo, gerumo ir vidinės ramybės akmuo. Dažniausiai rožinis kvarcas yra naudojamas meilės ritualams, nes skatina meilę, ir jausmingumą, atpalaiduoja. Tai galingas neišreikštų teigiamų jausmų, talentų ir saviraiškos akmuo. Šio kristalo energija skatina imlumą grožiui, menui, išlaisvina vaizduotę. Rožinis kvarcas pripildo gyvenimą vidine ramybe, išmintimi, sąmoningumu ir harmonija. Taip pat šis akmuo skatina intuiciją, meilę sau ir kitiems bei pozityvų požiūrį į gyvenimą, moko atleisti.

  KALNŲ KRIŠTOLAS (sąmonė) – akmuo, kuriame yra gydanti šviesi energija, meilė, tobulėjimas, tinkama komunikacija. Kalnų krištolas, skaidrios energijos, apsaugos nuo pavojingų aplinkos veiksnių, suteikiantis ramybę ir dvasinę pusiausvyrą, akmuo. Tai vienas stipriausių akmenų, skirtų pozityvumui skatinti, jis išvalo žmoguje ar jo aplinkoje esančią negatyvią energiją. Kalnų krištolas išgrynina ir apvalo mintis, padeda susikoncentruoti, susikaupti, sutelkti dėmesį. Jis nuskaidrina jausmus, suteikia aiškumo, vidinio žinojimo, stiprina intuiciją bei tobulėjimą ir skatina komunikabilumą. Greta jo, ateina ramybė, savęs individualumo supratimas, skatinama savivertė bei dvasinė pusiausvyra.

  AMETISTAS (transformacija) – akmuo, suteikiantis vidinę ramybę, padedantis medituoti, saugantis nuo neapgalvotų sprendimų, nesusivaldymo, pagundų. Ametistas yra labai efektyvus, kaip gydymo akmuo nuo įvairių priklausomybių. Nešiojamas prie kūno, jis mažina pyktį, nekantravimą, skatina objektyvumą. Šis akmuo saugo nuo neigiamos energijos, padeda efektyviau bendrauti, suteikia iškalbingumo. Ametistas pritraukia tikrą, tyrą emocinę meilę. Tai akmuo, kuris simbolizuoja gydymą, taiką, ramybę, meditaciją, apsaugą, intuiciją, dvasingumą ir meilę.

   

  Kvapas:
  WOODY TOBACCO /TABAKAS IR MEDIENA/ - sodrus tabako skonis, praturtintas subtiliu vyšnių aromatu.
  Viršutinė nata: oda, brandi mediena, ąžuolo lapai.
  Vidurinė nata: kvepalai, velvetas, klasika, šokio emocija.
  Pagrindinė nata: mediena, beržo tošis, tabakas, kašmyras.

   

  Vaškas:
  Gaminiuose naudojamas SOJOS VAŠKAS. Vaškas pagamintas iš 100% natūralių ingredientų - sojų pupelių.

   

  Žvakės degimo laikas:
  Apytiksliai 40 – 45 val.  Su meile, bendro projekto vardu,
  FORSUMUS (papuošalai ir aksesuarai iš natūralių mineralų) www.forsumus.lt
  AUKSO KVAPAS (išskirtinės žvakės ir namų kvapai) www.auksokvapas.lt