Rankų darbo kvepianti žvakė su natūraliais kristalais OPTIMIZMO FORMULĖ (Luxury)

 • Rankų darbo kvepianti žvakė su natūraliais kristalais OPTIMIZMO FORMULĖ (Luxury)

  24 
  Į krepšelį 

  Žvakės liepsna kužda apie viltį, prisiminimus, susitaikymą, harmoniją, meilę ir šviesos triumfą prieš tamsą. Tikima, kad raminanti žvakės šviesa ir sklindantis jos aromatas, padės atsiskleisti mūsų vidiniam pasauliui, išmokys vertinti grožį, suvokti atjautą bei suteiks ramybę mums ir mūsų namams. Pagal simboliką – žvakė sudegina visą blogą energiją ir negandas, o pripildo švara ir teigiamomis emocijomis. Psichologai, sveikos gyvensenos specialistai tvirtina, kad žvakių formos ir kvapai turi įtakos mūsų jausmams ir savijautai.

   

  IŠSKIRTINIS GAMINYS - RANKŲ DARBO KVEPIANTI ŽVAKĖ SU NATŪRALIAIS KRISTALAIS
  OPTIMIZMO FORMULĖ
  /Mineralai ir kvapai parinkti, derinant su mineralogais, astrologais ir terapinių kvapų specialistais/

   

  Natūralus akmuo:
  KARNEOLIS (džiaugsmas) – geros nuotaikos, žaismingumo, aistros ir energijos akmuo. Karneolis paskatina drąsą, kūrybiškumą, sustiprina valią ir pasitikėjimą savimi, suteikdamas nešiotojui vidinę ramybę. Jis skatina ryšį su savo vidiniu “aš”, mažina pyktį, neapykantą, pavydą, baimę ir apatiją. Šis akmuo gina nuo linkinčių piktą ir apsaugo nuo gyvybinių jėgų iššvaistymo. Karneolis padeda pasirinkti teisingą kryptį, susikaupti, surasti mėgstamą veiklą ir realizuoti savo sugebėjimus. Tai akmuo, kuris padeda pačiam valdyti savo gyvenimą ir savarankiškai priiminėti sprendimus.

  KALNŲ KRIŠTOLAS (sąmonė) – akmuo, kuriame yra gydanti šviesi energija, meilė, tobulėjimas, tinkama komunikacija. Kalnų krištolas, skaidrios energijos, apsaugos nuo pavojingų aplinkos veiksnių, suteikiantis ramybę ir dvasinę pusiausvyrą, akmuo. Tai vienas stipriausių akmenų, skirtų pozityvumui skatinti, jis išvalo žmoguje ar jo aplinkoje esančią negatyvią energiją. Kalnų krištolas išgrynina ir apvalo mintis, padeda susikoncentruoti, susikaupti, sutelkti dėmesį. Jis nuskaidrina jausmus, suteikia aiškumo, vidinio žinojimo, stiprina intuiciją bei tobulėjimą ir skatina komunikabilumą. Greta jo, ateina ramybė, savęs individualumo supratimas, skatinama savivertė bei dvasinė pusiausvyra.

  AVANTIURINAS (lyderystė) – lyderių akmuo, kuris padeda įgyvendinti visus širdies norus ir troškimus. Jis stiprina teigiamas lyderio savybes ir ryžtingumą siekiant gausos ir gerovės gyvenime. Šis mineralas padeda suderinti mintis, stimuliuoja nuovokumą ir įžvalgumą. Avantiurinas nuramina pyktį, susierzinimą, padeda suprasti nesėkmių priežastis, susigrąžinti jėgas, skatina atkaklumą ir ištvermingumą, pakelia nuotaiką.

   

  Kvapas:
  CHERRY TOBACCO /TABAKAS IR VYŠNIA/ - sodrus tabako skonis, praturtintas subtiliu vyšnių aromatu.
  Viršutinė nata: muskusas, agardmedis, vvšnios lapai, oda.
  Vidurinė nata: vasaros vėjas, vidurnakčio dangus, žvaigždės.
  Pagrindinė nata: vyšnia, tabakas, muskusas, ąžuolo lapai, mediena.

   

  Vaškas:
  Gaminiuose naudojamas SOJOS VAŠKAS. Vaškas pagamintas iš 100% natūralių ingredientų - sojų pupelių.

   

  Žvakės degimo laikas:
  Apytiksliai 40 – 45 val.
    

  Su meile, bendro projekto vardu,
  FORSUMUS (papuošalai ir aksesuarai iš natūralių mineralų) www.forsumus.lt
  AUKSO KVAPAS (išskirtinės žvakės ir namų kvapai) www.auksokvapas.lt