Pakabukas / autopakabukas FIGŪRA

 • Pakabukas / autopakabukas FIGŪRA

  7 
  14  Sutaupykite 7 
  Pasiūlymas galioja iki 2022-12-10
  Į krepšelį 

  Ar žinojote? Ant LAVOS akmens užpurškus mėgstamų kvepalų ar užlašinus aromatinio aliejaus - kvapas jus džiugins labai ilgai!

   

  /Natūralus lavos akmuo. Karoliuko dydis 20 mm. Šilkinis kutas. Kuto ilgis 7 cm. Swarovski (Austrija) detalės - širdelė ir ratukas. Gaminio spalvos: raudona - pilka - juoda = gyvybė ir aistra - patikimumas ir pusiausvyra - elegancija ir rimtis. Aksesuarą galima įsigyti su pasirinktais aromatiniais kvapais (15 ml buteliukas su pipete) arba be jų./

   

  LAVA (žemiškoji energija) - mineralas, kuris pasižymi įžeminimo ir stabilizavimo savybėmis, dėl to tinka jausmams, emocijoms raminti. Taip pat lava susijusi su ugnies elementu, todėl suteikia raminančią, bet labai intensyvią energiją. Lava išsiveržia su galinga energija, todėl ji laikoma atgimimo simboliu, padedančiu nusimesti slegiančių emocijų naštą.
  Lavos akmens sudėtyje yra didžiulis maistinių medžiagų kiekis, sunaikinantis virusus ir bakterijas, neleidžiant jiems patekti į kūną, todėl šis mineralas itin tinka imunitetui stiprinti.

   

  Simbolis ŠIRDELĖ - tradiciškai siejama su jausmais ir emocijomis. Tai romantikos ir įsimylėjimo simbolis. Taip pat tai ir nuoširdžios draugystės, besąlygiško atsidavimo, jautrumo ženklas.

   

  RATAS atskiria nuo išorės ir viduje suteikia saugumą bei užtikrina vientisumą.Uždaros formos skritulys asocijuojasi su didelės koncentracijos energija. Pozityvūs dalykai yra viduje, o negatyvūs lieka išorėje. Apskritimas skatina: pažinti save, kad galėtume geriau suprasti mus supantį pasaulį; derinti šaltakraujiškumą ir jėgą; atrasti mūsų stipriąsias savybes; santūriai ir nuosekliai siekti savo tikslo.