Kaklo papuošalas ŽVAIGŽDUTĖ GLOBĖJA

 • Kaklo papuošalas ŽVAIGŽDUTĖ GLOBĖJA

  20 
  25  Sutaupykite 5 
  Pasiūlymas galioja iki 2023-06-30
  Į krepšelį 

  ŽVAIGŽDUTĖ APSKRITIME!

  "APSKRITIMAS atskiria nuo išorės ir viduje suteikia saugumą bei užtikrina vientisumą.Uždaros formos žiedas asocijuojasi su didelės koncentracijos energija. Pozityvūs dalykai yra viduje, o negatyvūs lieka išorėje." /Gyvenimo kodas/ 

   

  Simbolis PENKIAKAMPĖ ŽVAIGŽDĖ – nuo neatmenamų laikų laikoma magišku ženklu, saugančiu nuo piktų jėgų. Ji simbolizuoja išmintį, meilę, teisingumą, gerumą ir dvasios valdomą materiją bei keturis elementus. Žvaigždė skatina sutikti gyvenimą išskėstomis rankomis ir dvasiškai tobulėti, gyvenimui suteikia daugiau džiaugsmo, primena, kad būtina prisiimti atsakomybę dėl savo sveikatos. 

   

  /Kaklo papuošalas pagamintas iš 3 mm juodojo špinelio karoliukų. Pakabukas auksuotas apskritimas dengtas emale, kurio centre šviečia žvaigždutė. Vėrinio ilgis 38 + 7 cm. Detalės nerūdijantis plienas./ 

   

  JUODOJO ŠPINELIO funkcija – harmoningas energijos paskirstymas visoms subtiliosioms sistemoms, jas apvalant. Atsakingas energijos panaudojimas.
  Špinelis stiprina atsakomybę už savo vidinės energijos panaudojimą, skatindamas suprasti to giluminę reikšmę, nes jo kredo: ”harmoniją suteikia atsakomybės supratimas”.
  Tą supratęs žmogus žino, kad kiekvienas turi tai, ko yra vertas ir supranta tiek, kiek to supratimo yra vertas. Tai skatina dar labiau įsigilinti į savo vidinės energijos potencialą ir jos kryptį.