Kaklo papuošalas TAVO ŠILUMA

 • Kaklo papuošalas TAVO ŠILUMA

  2720
  34  Sutaupykite 680
  Pasiūlymas galioja iki 2023-04-03
  Į krepšelį 

  /Natūralus akmuo - tigro akis. Karoliukų dydis 6 mm. Pakabukai simboliai: lotoso žiedas, pagamintas iš kokoso, bei penki paukšteliai. Vėrinio ilgis aplink kaklą 80 cm. Kabanti dalis - 15 cm./  

   

  Ant papuošalo nutūpę PAUKŠTELIAI simbolizuoja ne tik meilę, pasitikėjimą, sėkmę, bet ir naujas galimybes. Paukščiai – žmonių gerovės sargai, simbolizuojantys vaisingumą, dvasinį pakylėjimą ir įkvėpimą. 

   

  Lotoso žiedas simbolizuoja dvasios ir kūno tyrumą. Šis žiedas yra svarbiausias simbolis dvasingumui ir menui apibūdinti. Lotosas – tai gyvenimo harmonija, meilė, šviesa, atsinaujinimas.     

   

  TIGRO AKIS (stabilumas) – sėkmės ir nuoširdumo akmuo, kuris neleidžia apgaudinėti nei savęs, nei kitų. Šis akmuo padeda susilieti su žemės energija, suteikia pasitikėjimo savimi ir drąsos, stiprina valią, švelnina užsispyrimą. Tigro akis padeda susikaupti, dirbant atkreipti dėmesį į detales. Tigro akis ramina emocijas ir saugo nuo išorinio streso, nuo neigiamų energijų, išorės pavojų. Tai akmuo, kuris suartina partnerius – stiprina fizinę aistrą bei dvasinę harmoniją, padeda suprasti vienas kitą be žodžių.