Kaklo papuošalas SĖKMĖS ŽVAIGŽDUTĖS

 • Kaklo papuošalas SĖKMĖS ŽVAIGŽDUTĖS

  2125
  25  Sutaupykite 375
  Pasiūlymas galioja iki 2023-10-31
  Į krepšelį 

  /Natūralaus akmens kalnų krištolo ir koralų karoliukai. Dydis 3 mm ir 8 mm. Sukamenėjusios kriauklės žvaigždutės. Dydis 12 mm. Gėlavandenis perlas. Dydis 10x12 mm. Vėrinio ilgis 38 (+7) cm. Detalės - nerūdijantis plienas./  

   

  KALNŲ KRIŠTOLAS – akmuo, kuriame yra gydanti šviesi energija, meilė, tobulėjimas, tinkama komunikacija. Kalnų krištolas, skaidrios energijos, apsaugos nuo pavojingų aplinkos veiksnių, suteikiantis ramybę ir dvasinę pusiausvyrą, akmuo. Tai vienas stipriausių akmenų, skirtų pozityvumui skatinti, jis išvalo žmoguje ar jo aplinkoje esančią negatyvią energiją. Kalnų krištolas išgrynina ir apvalo mintis, padeda susikoncentruoti, susikaupti, sutelkti dėmesį. Jis nuskaidrina jausmus, suteikia aiškumo, vidinio žinojimo, stiprina intuiciją bei tobulėjimą ir skatina komunikabilumą. Greta jo, ateina ramybė, savęs individualumo supratimas, skatinama savivertė bei dvasinė pusiausvyra.

   

  KORALAI (meilė) – akmuo, simbolizuojantis džiaugsmą, energiją, harmoniją ir laimę. Tai stiprus talismanas, apsaugantis nuo visokio blogio, nelaimingų atsitikimų. Jis stiprina saviraišką ir padeda labiau suprasti save ir kitus, skatina diplomatiją, intuiciją bei vaizduotę. Koralas mažina vidinę ir iš aplinkos sklindančią įtampą, baimes. Šis akmuo pritraukia meilę bei klestėjimą, tai taip pat yra aistros akmuo.


  SUAKMENĖJUSI KRIAUKLĖ teikia apsaugą šeimai, namams, globoja motinystę. Taip pat tai puiki apsauga nuo blogos akies, maginės įtakos. Papuošalai iš suakmenėjusios kriauklės karoliukų atskleidžia moteriškumą ir prikviečia šeimos darnumą.


  PERLAI – suakmenėjusi ašara. Perlai pritraukia meilę, pinigus, visokeriopą sėkmę, suteikia apsaugą. Perlai saugo motinystę, užtikrina sėkmingą nėštumą. Jie suteikia išminties per patirtį, mažina nervingumą, padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras. Perlai taip pat skatina gerumą, garantuoja ilgaamžiškumą, išsaugo grožį ir jaunystę.


  Simbolis PENKIAKAMPĖ ŽVAIGŽDĖ – nuo neatmenamų laikų laikoma magišku ženklu, saugančiu nuo piktų jėgų. Ji simbolizuoja išmintį, meilę, teisingumą, gerumą ir dvasios valdomą materiją bei keturis elementus. Žvaigždė skatina sutikti gyvenimą išskėstomis rankomis ir dvasiškai tobulėti, gyvenimui suteikia daugiau džiaugsmo, primena, kad būtina prisiimti atsakomybę dėl savo sveikatos.