Kaklo papuošalas / rožinis DU VIENAME (Lava)

 • Kraunamos nuotraukos

  Kaklo papuošalas / rožinis DU VIENAME (Lava)

  1680
  28  Sutaupykite 1120
  pasiūlymas galioja iki 2022-10-31
  Į krepšelį 

  /Gaminys DU VIENAME taip pavadintas todėl, kad tai ir kaklo papuošalas, ir rožinis. Kabančioji dalis su kryželiu nusiima ir vietoj rožančiaus, galime džiaugtis stilingu papuošalu. Modelis, kuris puikiai tiks tiek jai, tiek jam. Natūralus akmuo. Karoliukų dydis 8 mm ir 10 mm. Vėrinio ilgis aplink kaklą 65 cm. Kabančios dalies ilgis 10 cm./

   

  Tik du dalykai padeda laimei – tikėjimas ir meilė. /Šarlis Nodje/

   

  LAVA (žemiškoji energija) - mineralas, kuris pasižymi įžeminimo ir stabilizavimo savybėmis, dėl to tinka jausmams, emocijoms raminti. Taip pat lava susijusi su ugnies elementu, todėl suteikia raminančią, bet labai intensyvią energiją. Lava išsiveržia su galinga energija, todėl ji laikoma atgimimo simboliu, padedančiu nusimesti slegiančių emocijų naštą.
  Lavos akmens sudėtyje yra didžiulis maistinių medžiagų kiekis, sunaikinantis virusus ir bakterijas, neleidžiant jiems patekti į kūną, todėl šis mineralas itin tinka imunitetui stiprinti.
   

  HEMATITAS – raminantis, įžeminantis akmuo, padedantis išlaikyti pusiausvyrą tarp kūno, proto ir dvasios. Jis suteikia proto aiškumą ir padeda susikaupti ties šia akimirka, saugo nuo neigiamos energijos ir stiprina intuiciją. Hematitas suteikia jėgos, gyvybingumo, koncentruoja dėmesį į gyvenimo kokybės pagerinimą, padeda įveikti stresą. Tai akmuo, teikiantis savarankiškumą, pykčio ir nerimo įveikimą, pozityvų mąstymą.

   

  Pakabukas GYVYBĖS MEDELIS - medis yra vidinio augimo, proto stabilumo, išorinių jėgų, stiprybės ir nepailstamos energijos simbolis.