Kaklo papuošalas OBUOLIUKAS

 • Kraunamos nuotraukos

  Kaklo papuošalas OBUOLIUKAS

  22 
  Į krepšelį 

  „Išmokti mylėti įmanoma tik mylint.“ /Iris Murdoch/ 

   

  /Natūralus akmuo AVANTIURINAS. OBUOLIUKO dydis 2 cm. Nerūdijančio plieno detalės. Grandinėlės ilgis 90 + 7 cm. Pakabukai simboliai GYVYBĖS MEDIS ir DOBILAS./

   

  OBUOLYS – pagrindinis meilės simbolis. "Per graikų dievybių Dzeuso ir Heros vestuves Žemės deivė Gaja jiems padovanojo obuolių, taip palinkėdama meilės ir darnos santuokoje. <..> Obuoliai auga ant GYVYBĖS MEDŽIO (Gyvybės medis yra vidinio augimo, proto stabilumo, išorinių jėgų, stiprybės ir nepailstamos energijos simbolis), jais maitinasi dievai, kad išlaikytų savo amžiną jaunystę, obuolius, kaip meilės ir vaisingumo ženklą, vienas kitam siunčia įsimylėjėliai. Pakabukas DOBILAS - sėkmės ir norų išsipildymo simbolis.  

   

  AVANTIURINAS (lyderystė) – lyderių akmuo, kuris padeda įgyvendinti visus širdies norus ir troškimus. Jis stiprina teigiamas lyderio savybes ir ryžtingumą siekiant gausos ir gerovės gyvenime. Šis mineralas padeda suderinti mintis, stimuliuoja nuovokumą ir įžvalgumą. Avantiurinas nuramina pyktį, susierzinimą, padeda suprasti nesėkmių priežastis, susigrąžinti jėgas, skatina atkaklumą ir ištvermingumą, pakelia nuotaiką.