Kaklo papuošalas MANE SAUGANTI AKIS

 • Kraunamos nuotraukos

  Kaklo papuošalas MANE SAUGANTI AKIS

  28 
  Į krepšelį 

  "Mylėk savo gyvenimą. Kiekvieną jo minutę." /Džekas Keruakas/

   

  /Natūralus akmuo hematitas, malachitas. Karoliukų dydis 3 mm. Pasidabruotas pakabukas su cirkonio akute. Dydis 15 mm. Kaklo papuošalo ilgis 38 + 5 cm./ 

   

  HEMATITAS (jėga) – raminantis, įžeminantis akmuo, padedantis išlaikyti pusiausvyrą tarp kūno, proto ir dvasios. Jis suteikia proto aiškumą ir padeda susikaupti ties šia akimirka, saugo nuo neigiamos energijos ir stiprina intuiciją. Hematitas suteikia jėgos, gyvybingumo, koncentruoja dėmesį į gyvenimo kokybės pagerinimą, padeda įveikti stresą. Tai akmuo, teikiantis savarankiškumą, pykčio ir nerimo įveikimą, pozityvų mąstymą.  

   

  MALACHITAS (žemiškoji meilė) – akmuo, kurio tema žemiškoji meilė. Jis skatina meilę sau ir kitiems, kūrybingumą, padeda įsisąmoninti jausmus, norus, suteikia įžvalgą ir sugebėjimą priimti sprendimus. Malachitas yra gausos akmuo, jis pritraukia klestėjimą ir turtus, padeda versle. Suteikia vidinę ramybę bei apsaugą. Šis akmuo taip pat suteikia išminties, gyvenimo džiaugsmo, altruizmo bei apsaugo nuo sunkių minčių ir bereikalingų baimių.