Kaklo papuošalas LUCKY CHARM

 • Kaklo papuošalas LUCKY CHARM

  2160
  27  Sutaupykite 540
  Pasiūlymas galioja iki 2023-06-30
  Į krepšelį 

  Violetos Repčenkaitės, kuri yra šio gaminio bendraautorė, žodžiai Jums: "Tegul šis grožis būna priminimas, jums, mielosios, ir palinkėjimas, kad šviestų jūsų vidus kaip saulė ir visų pirma jus šildytų iš vidaus. Tada jau visiems, esantiems šalia, bus gera ir šilta. Lengvumo, gražiosios, tik kai lengva viduje mes pritraukiame gražiausius dalykus į savo gyvenimą". 

   

  /Itin stilingas kaklo papuošalas / apyrankė - natūralios odos virvutė puošta pakabukais simboliais. Detalės - aukštos kokybės nerūdijantis plienas. Virvutės ilgis 200 cm. Puoštis galima labai įvairiai - apsukant vieną ar kelis kartus aplink kaklą, surišant arba paliekant plunksnelėmis puoštus galus plaikstytis vėjyje. Taip pat apsukus aplink riešą ir taip puošdamasi pasijausite išskirtinai./

   

  Pakabukai simboliai:

  SAULĖ - šviesa, gėris, tiesa. Nuolat patekanti, keičianti tamsą, saulė mus moko: "jei visa esybe atsisuksime į saulę - tamsa ir negandos liks už nugaros." 

   

  ŽVAIGŽDĖ - ji skatina sutikti gyvenimą išskėstomis rankomis ir dvasiškai tobulėti. Žvaigždė simbolizuoja amžinybę, aukštus polėkius, amžinus ir nekintančius idealus. Žvaigždė, taip pat ir kelrodystės bei laimės simbolis.  

   

  PLUNKSNA - ji simbolizuoja dvasines savybes, magišką ryšį su  pasauliu, neapsakomą lengvumą, pakilimą, dangų, aukštį, sielą, vėją, orą, erdvę.  Plunksna yra nuostabus apsauginis amuletas, apsaugantis neteisingų sprendimų ir žingsnių.