Kaklo papuošalas KAIP TU JAUTIESI

 • Kaklo papuošalas KAIP TU JAUTIESI

  2170
  31  Sutaupykite 930
  Pasiūlymas galioja iki 2024-05-31
  Į krepšelį 

  Kaklo papuošalas sukurtas iš mineralų, kurie skatina atkreipti dėmesį į save - į savo jausmus, norus. Moko mylėti save, būti nuoširdžiai su savimi. Tarpusavyje itin derantys mineralai suteikia vidinę ramybę, padeda susidėlioti teigiamas mintis ir skatina priimti teisingus sprendimus. Papuošale esantys natūralūs akmenukai tikrai leis atsakyti į klausimą, o KAIP TU JAUTIESI. 

   

  /Natūralus akmuo rožinis kvarcas ir kalnų krištolas. Karoliukų dydis 8 ir 10 mm. Pakabukas simbolis - sauganti akutė, puošta cirkonio akmenuku. Nerūdijančio plieno detalės. Vėrinio ilgis 38 + 7 cm./  

   

  ROŽINIS KVARCAS (meilė sau) – meilės, švelnumo, gerumo ir vidinės ramybės akmuo. Dažniausiai rožinis kvarcas yra naudojamas meilės ritualams, nes skatina meilę, ir jausmingumą, atpalaiduoja. Tai galingas neišreikštų teigiamų jausmų, talentų ir saviraiškos akmuo. Šio kristalo energija skatina imlumą grožiui, menui, išlaisvina vaizduotę. Rožinis kvarcas pripildo gyvenimą vidine ramybe, išmintimi, sąmoningumu ir harmonija. Taip pat šis akmuo skatina intuiciją, meilę sau ir kitiems bei pozityvų požiūrį į gyvenimą, moko atleisti.  

   

  KALNŲ KRIŠTOLAS (sąmonė) – akmuo, kuriame yra gydanti šviesi energija, meilė, tobulėjimas, tinkama komunikacija. Kalnų krištolas, skaidrios energijos, apsaugos nuo pavojingų aplinkos veiksnių, suteikiantis ramybę ir dvasinę pusiausvyrą, akmuo. Tai vienas stipriausių akmenų, skirtų pozityvumui skatinti, jis išvalo žmoguje ar jo aplinkoje esančią negatyvią energiją. Kalnų krištolas išgrynina ir apvalo mintis, padeda susikoncentruoti, susikaupti, sutelkti dėmesį. Jis nuskaidrina jausmus, suteikia aiškumo, vidinio žinojimo, stiprina intuiciją bei tobulėjimą ir skatina komunikabilumą. Greta jo, ateina ramybė, savęs individualumo supratimas, skatinama savivertė bei dvasinė pusiausvyra.