Kaklo papuošalas IN ir JANG

 • Kaklo papuošalas IN ir JANG

  15 
  25  Sutaupykite 10 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-03-31
  Į krepšelį 

  IN ir JANG - gyvybės simbolis, nešantis energinę pusiausvyrą. IN negali egzistuoti be JANG ir atvirkščiai. Kaip nėra dienos be nakties, šviesos be tamsos. Rytų filosofija moko, kad nuo IN ir JANG balanso priklauso žmogaus harmonija bei sveikata.

  "Žmogus bus sveikas kūnu ir dvasia, jeigu jame bus IN ir JANG energijų balansas.Tai yra labai sudėtingas dalykas, nes balansas bei harmonija turi būti visuose žmogaus lygmenyse: fiziologiniuose procesuose, psichikoje, subtiliosiose energijose. <> Harmonija su savimi, savo vidumi ir su išoriniu pasauliu – tai mūsų sveikatos ir laimės esmė." /prof. Dalia Sekmokienė/  

   

  /Natūralus akmuo amazonitas ir hematitas. Karoliukų dydis 4 ir 3 mm. Ilgis 38-45 cm. Nerūdijančio plieno detalės./

   

  AMAZONITAS (bendravimas) – drąsos ir sprendimų akmuo. Jis ramina besikeičiančias nuotaikas, protą, vidinius prieštaravimus, malšina ilgesį ir širdies skausmus, apsaugo nuo blogų įpročių ir mažina nerimą bei susierzinimą. Amazonitas skatina verbalinę saviraišką, mąstymo gebėjimus, gerumo skleidimą, kūrybiškumą, intuiciją, pasitikėjimą savimi, stiprina nervų sistemą, atpalaiduoja. Tai mineralas, kuris suteikia vilties ir ištvermės, padeda priimti sunkius sprendimus. 

   

  HEMATITAS (jėga) – raminantis, įžeminantis akmuo, padedantis išlaikyti pusiausvyrą tarp kūno, proto ir dvasios. Jis suteikia proto aiškumą ir padeda susikaupti ties šia akimirka, saugo nuo neigiamos energijos ir stiprina intuiciją. Hematitas suteikia jėgos, gyvybingumo, koncentruoja dėmesį į gyvenimo kokybės pagerinimą, padeda įveikti stresą. Tai akmuo, teikiantis savarankiškumą, pykčio ir nerimo įveikimą, pozityvų mąstymą.