Kaklo papuošalas / rožinis DU VIENAME (Tigro akis)

 • Kaklo papuošalas / rožinis DU VIENAME (Tigro akis)

  14 
  28  Sutaupykite 14 
  Pasiūlymas galioja iki 2022-12-10
  Į krepšelį 

  /Gaminys DU VIENAME taip pavadintas todėl, kad tai ir kaklo papuošalas, ir rožinis. Kabančioji dalis su kryželiu nusiima ir vietoj rožančiaus, galime džiaugtis stilingu papuošalu. Modelis, kuris puikiai tiks tiek jai, tiek jam. Natūralus akmuo. Karoliukų dydis 8 mm ir 10 mm. Vėrinio ilgis aplink kaklą 65 cm. Kabančios dalies ilgis 10 cm./ 

   

  Tik du dalykai padeda laimei – tikėjimas ir meilė. /Šarlis Nodje/  

   

  TIGRO AKIS – sėkmės ir nuoširdumo akmuo, kuris neleidžia apgaudinėti nei savęs, nei kitų. Šis akmuo padeda susilieti su žemės energija, suteikia pasitikėjimo savimi ir drąsos, stiprina valią, švelnina užsispyrimą. Tigro akis padeda susikaupti, dirbant atkreipti dėmesį į detales. Tigro akis ramina emocijas ir saugo nuo išorinio streso, nuo neigiamų energijų, išorės pavojų. Tai akmuo, kuris suartina partnerius – stiprina fizinę aistrą bei dvasinę harmoniją, padeda suprasti vienas kitą be žodžių. 

   

  HEMATITAS – raminantis, įžeminantis akmuo, padedantis išlaikyti pusiausvyrą tarp kūno, proto ir dvasios. Jis suteikia proto aiškumą ir padeda susikaupti ties šia akimirka, saugo nuo neigiamos energijos ir stiprina intuiciją. Hematitas suteikia jėgos, gyvybingumo, koncentruoja dėmesį į gyvenimo kokybės pagerinimą, padeda įveikti stresą. Tai akmuo, teikiantis savarankiškumą, pykčio ir nerimo įveikimą, pozityvų mąstymą.

   

  Pakabukas GYVYBĖS MEDELIS - medis yra vidinio augimo, proto stabilumo, išorinių jėgų, stiprybės ir nepailstamos energijos simbolis.