Kaklo papuošalas AUKSO FATIMA

 • Kraunamos nuotraukos

  Kaklo papuošalas AUKSO FATIMA

  38 
  Į krepšelį 

  /Swarovski (Austrija) kristalo FATIMA rankytė. Detalės dengtos auksu. Dydis 14x18 mm. Natūralus onikso akmuo. Karoliukų dydis 4 mm. Intarpai - cirkonio karoliukai. Ilgis 38 + 8 cm./ 

   

  Fatimos ranka (Hamsa, Penki) apsaugo nuo nužiūrėjimų, nesėkmių, apkalbų, pavydo ir blogos įtakos. 
  LEGENDA. Mahometo dukrai Fatimai, ruošiant vakarienę, į namus grįžęs jos vyras parsivedė naują žmoną. Sukrėsta vaizdo, moteris netyčia įmerkė ranką į verdantį vandenį ir visiškai nejautė fizinio skausmo todėl, kad šios moters dvasinis skausmas buvo galingesnis. Fatimos vyras, priblokštas to įvykio, atsisakė savo sumanymo ir šeima liko kartu kokia buvus.

   

  TIKIMA, KAD:


  FATIMOS rankos amuletas vyrui suteikia tvirtos savikontrolės, savitvardos, išdidumo ir rimtumo. Stipriosios lyties atstovams šio amuleto nešiojimas užtvirtina jėgą ir galią, ugdo ištvermę, padeda įvertinti atsakomybę už suteiktą valdžią, stiprina vyriškumo pradą ir saugo nuo išorės blogio.


  FATIMOS ranka skatina moterį tapti įžvalgia, skaityti tarp eilučių ir subtiliai jausti. Šis simbolis padeda moteriai palaikyti šeimos židinį, išlaikyti ramybę, meilę ir jaukumą namuose. Šis amuletas padeda moterims kasdieniniame gyvenime likti mylimomis ir neįskaudintomis.

  FATIMOS ranka suteikia visapusę apsaugą vaikams ir parodo jiems teisingą kryptį žengiant gyvenimo keliu. Vaikai, kurie iš prigimties neturi dar susiformavę pažiūrų bei sukaupę įgūdžių, šio amuleto yra apsaugomi nuo blogos įtakos ir neteisingų poelgių.  

   

  ONIKSAS (emocijų kontrolė) – stiprus apsauginis akmuo, suteikiantis stabilumo ir pusiausvyros. Oniksas subalansuoja vyriškas ir moteriškas energijas, padeda suvaldyti aistras ir emocijas. Šis akmuo padeda atsikratyti blogų įpročių, stiprina savikontrolę ir mažina stresą. Tai ryžto, ištvermės ir sveiko pasitikėjimo savimi išsiugdymo akmuo. Oniksas žadina entuziazmą, stiprina išminties galią, skatina loginį mąstymą, kviečia į gyvenimo sėkmę.